Про програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2018-2022 роки

trizyb1 40 40 40 40
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
РІШЕННЯ
 
Дванадцята   сесія                                                                       VІІ скликання
від 20 грудня 2017 року
 
Про програму соціального захисту
громадян, які постраждали внаслідок
Чорнобильської катастрофи
на 2018-2022 роки
 
     На виконання Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2018-2022 роки (додається).
2.Відповідальними виконавцями та головними розпорядниками коштів, які виділятимуться з районного бюджету для виконання заходів Програми, визнати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та сектор охорони здоров’я райдержадміністрації.
3.Рекомендувати об’єднаним територіальним громадам району розробити та затвердити відповідні програми та передбачити видатки на фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією Програми.
4. Контроль за виконанням Програми покласти на комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
 
Голова районної ради                                                         Д.В. Рудницький

Про списання основного засобу

 
trizyb1 40 40
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Дванадцята   сесія                                                                       VІІ скликання
від 30 грудня 2017 року
 
Про списання основного засобу
 
Заслухавши інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Антипчука О.А., щодо надання згоди на списання основного засобу, відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” враховуючи дефектні акти і акти списання основних засобів та рекомендацій постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку і з питань освіти, культури, охорони здоров’я,  у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
1.Надати дозвіл відділу освіти райдержадміністрації на списання основного засобу непридатного для подальшого використання - водогрійного котла «Е-1, 0-0, 9Р-3, інвентарний номер 10400019, реєстраційний номер 1488, заводський номер 15675, 1993 року випуску, балансова вартість 23994,00 грн.
2.Відділу освіти райдержадміністрації провести списання основних засобів згідно чинного законодавства.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.
 
Голова районної ради                                                             Д.В. Рудницький
 

Про внесення змін до районної Програми надання пільг інвалідам по зору І та ІІ груп в Новоград-Волинському районі на 2016-2020 роки

trizyb1 40 40 40 40
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Дванадцята   сесія                                                                       VІІ скликання
від 20 грудня 2017 року
 

 

Про внесення змін до районної Програми

надання пільг інвалідам по зору

I та II груп в Новоград-Волинському

районі на 2016-2020 роки

 

           Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської райдержадміністрації                Андрущенко Л.А. про внесення змін до районної Програми надання пільг інвалідам по зору I та II груп в Новоград-Волинському районі на 2016-2020роки, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України « Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 21.03.1991 №875-XII, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, районна рада

 

   ВИРІШИЛА:

 

     Внести зміни до рішення районної ради №44 від 03.02.2016 року «Про районну Програму надання пільг інвалідам по зору I та II груп в Новоград-Волинському районі на 2016-2020роки», зокрема:

1. Розділ 3 «Основні напрямки реалізації» викласти в новій редакції:

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Реалізація заходів Програми здійснюється шляхом відшкодування витрат підприємствам-надавачам житлово-комунальних послуг, виплати готівки на придбання твердого палива та скрапленого газу інвалідам по зору І та ІІ груп.

Фінансове забезпечення Програми здійснюється в межах обсягу затверджених асигнувань на ці цілі.

Обсяги видатків на реалізацію Програми затверджуються на рік і можуть коригуватися протягом року, враховуючи те, що протягом року може змінитись кількість інвалідів по зору І - ІІ груп, які користуються пільгами по оплаті за спожиті житлово-комунальні послуги та виплати готівки на придбання твердого палива і скрапленого газу та вартість житлово-комунальних послуг.

Порядок надання пільг по сплаті за спожиті житлово-комунальні послуги та виплати готівки на   придбання твердого палива та скрапленого газу:

- інваліди І та ІІ груп по зору мають право на 50 відсоткову знижку по сплаті за спожиті житлово-комунальні послуги в межах норм, передбачених чинним законодавством.

У разі проживання у будинках (квартирах), що не мають центрального опалення, інваліди І та ІІ груп по зору мають право на 50% знижку вартості палива в межах норм, передбачених чинним законодавством.

Для отримання пільги по оплаті за спожиті житлово-комунальні послуги інваліди по зору подають до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації документи відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 р. № 117: копії документів, що підтверджують право пільговика та членів його сім’ї на пільги (з пред’явленням оригіналів цих документів), копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та інших обов’язкових платежів, пред’являє паспорт та надає інформацію про характеристику житла та послуги щодо отримання яких він має пільги та якими він користується, довідку про склад сім’ї, а в організації надавачі житлово-комунальних послуг подає необхідний пакет документів.

Норми користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати, встановлені Постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 409 „ Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування ”(зі змінами та доповненнями).

Для призначення пільг з придбання твердого палива і скрапленого газу, інваліди по зору звертаються до сільських рад, ОТГ або в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за місцем реєстрації (або за фактичним місцем проживання, якщо особи перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, за фактичним місцем проживання за рішенням комісії при райдержадміністрації) з відповідною заявою, до якої додають довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.

Виплата коштів проводиться через банківські установи або поштові відділення за вибором заявника.

Інваліди по зору, які мають право на відповідні пільги згідно з кількома законами, реалізують таке право за одним законом за їх вибором.

Перерахування коштів здійснюється з місцевих бюджетів розпоряднику бюджетних коштів.

Управління праці та соціального захисту населення:

- формує на кожного інваліда по зору І - ІІ груп персональну справу;

- здійснює перерахування коштів на рахунки підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг;

- перераховує кошти на виплату готівки на придбання твердого палива та скрапленого газу інвалідам по зору І - ІІ груп»;

 2. Паспорт програми викласти у новій редакції згідно з додатком (додаток №1);

3. Ресурсне забезпечення регіональної цільової Програми «Надання пільг інвалідам по зору I та II груп в Новоград-Волинському районі на 2016-2020 роки» викласти у новій редакції з додатком (додаток №2);

4.Напрями діяльності та заходи регіональної цільової Програми «Надання пільг інвалідам по зору I та II груп в Новоград-Волинському районі на 2016-2020 роки» викласти у новій редакції з додатком (додаток №3).

 

 Голова районної ради                                              Д.В. Рудницький

 

 

Про районну Програму розвитку культури в Новоград-Волинському районі на 2018 рік

trizyb1 40 40 40 40
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Дванадцята   сесія                                                                       VІІ скликання
від 20 грудня 2017 року
 

 

Про районну програму розвитку культури

в Новоград-Волинському районі на 2018 рік

 

З метою розвитку культури в районі, проведення заходів культурно-просвітницького та дозвільного напрямку, участь в обласних конкурсах, відповідно до пункту 16 частини 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та рекомендацій постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити районну програму розвитку культури в Новоград-Волинському районі на 2018 рік. (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                        Д.В.Рудницький

Про зняття з контролю рішень районної ради

trizyb1 40 40
 

 

 

УКРАЇНА

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
 
 

Дванадцята сесія                                  VІІ скликання

від 20 грудня 2017 року
 
Про зняття з контролю
рішення районної ради
 
         У зв’язку із закінченням терміну виконання та контролю рішення районної ради, за інформаціями заступників, начальників управлінь, відділів районної державної адміністрації та рекомендацій постійних комісій районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
       Зняти з контролю рішення районної ради, зокрема:
- районну програму фінансового забезпечення функціонування Новоград-Волинської райдержадміністрації для виконання делегованих повноважень виконавчої влади та їх реалізації на 2016 рік від 26.05.2016р.
 
 
Голова районної ради                                             Д.В.Рудницький

Про умови оплати праці заступника голови районної ради

trizyb1 40 40 40 40
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Дванадцята   сесія                                                                       VІІ скликання
від 20 грудня 2017 року
 
Про умови оплати праці
заступника голови районної ради
 
Відповідно до п. 4 ч. 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанов Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, від 20.12.1993 року № 1049 “Про надбавки за вислугу років для працівників органів державної виконавчої влади”, від 17 липня 2003 року №1078 «Про затвердження Порядку проведення індексації грошових доходів населення» від 09 грудня 2015 року №1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», рекомендацій постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
1.Встановити з 1 січня 2018 року заступнику голові районної ради Ляхович Зінаїді Миколаївні надбавку за ранг посадової особи місцевого самоврядування, за виконання особливо важливої роботи в розмірі 40 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг посадової особи місцевого самоврядування, проводити індексацію грошових доходів, здійснювати преміювання за особистий внесок в загальні результати роботи у розмірі 60 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг і надбавки за високі досягнення у праці в межах кошторисних призначень, а також до державних свят, ювілейних дат та професійного свята Дня місцевого самоврядування в розмірі посадового окладу , виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.
2. У випадку недостатності коштів на оплату праці коригувати в сторону зменшення або призупинити виплати.
         
  Голова районної ради                                     Д.В.Рудницький

 

Про умови оплати праці голови районної ради

trizyb1 40 40 40 40
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Дванадцята   сесія                                                                       VІІ скликання
від 20 грудня 2017 року
 
Про умови оплати праці
голови районної ради
 
Відповідно до п. 4 ч. 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанов Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, від 20.12.1993 року № 1049 “Про надбавки за вислугу років для працівників органів державної виконавчої влади”, від 17 липня 2003 року №1078 «Про затвердження Порядку проведення індексації грошових доходів населення», від 09 грудня 2015 року №1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», рекомендацій постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
1.Встановити з 1 січня 2018 року голові районної ради Рудницькому Дмитру Вікторовичу надбавку за ранг посадової особи місцевого самоврядування та за вислугу років в розмірі 10 відсотків до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг, надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років, здійснювати преміювання за особистий внесок в загальні результати роботи у розмірі 80 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, надбавки за вислугу років і надбавки за високі досягнення у праці в межах кошторисних призначень, а також до державних свят, ювілейних дат та професійного свята Дня місцевого самоврядування в розмірі посадового окладу, проводити індексацію грошових доходів, виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.
2.У випадку недостатності коштів на оплату праці коригувати в сторону зменшення або призупинити виплати.
 
Голова районної ради                                     Д.В.Рудницький

 

Про присвоєння чергового рангу голові районної ради

trizyb1 40 40 40 40
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Дванадцята   сесія                                                                       VІІ скликання
від 20 грудня 2017 року
 

Про присвоєння

чергового рангу голові районної ради

 

Відповідно до ст.ст. 14, 15 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 Присвоїти голові районної ради Рудницькому Дмитру Вікторовичу  6 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

 

Голова районної ради                                             Д.В.Рудницький

 

 

Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради

trizyb1 40 40 40 40
 
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Дванадцята   сесія                                                                       VІІ скликання
від 20 грудня 2017 року
 
Про структуру та чисельність
виконавчого апарату районної ради
 
Відповідно до статей 43, 58 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, рекомендацій постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1.     Затвердити структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради (згідно з додатком).
2.Витрати на утримання виконавчого апарату здійснювати відповідно до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».
 
Голова районної ради                                                Д.В.Рудницький
 
 
 
Додаток
до рішення районної ради
від 20. 12. 2017 р.
 
Структура та чисельність виконавчого апарату районної ради
 

з/п

Назва посад працівників

Кількість штатних одиниць

1.

Голова районної ради

1

2.

Заступник голови районної ради

1

3.

Керуючий справами

1

4.

Головний бухгалтер

1

5.

Радник з питань юридичного забезпечення

1

6.

Радник з питань організаційного забезпечення

1

7.

Консультант

1

8.

Головний спеціаліст

1

9.

Провідний спеціаліст

1

10.

Секретар-друкарка

1

11.

Водії

2

12.

Прибиральниця

1

 

Всього:

13

 
 
Заступник голови районної ради                                 З.М.Ляхович

Про затвердження районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2022 роки

trizyb1 40 40 40 40
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Дванадцята   сесія                                                                       VІІ скликання
від 20 грудня 2017 року
 

 Про районну програму оздоровлення та

відпочинку дітей на 2018-2022 роки

 

З метою створення сприятливих умов для якісного оздоровлення та відпочинку дітей, відповідно до п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рекомендацій постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я,  у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2022 роки (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                   Д.В.Рудницький