Про приведення фактичних площ населених пунктів району у відповідність до земельно-облікових даних

 
trizyb1
 
 
 
 
 
УКРАЇНА

 

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Двадцять восьма сесія                             VІI скликання

 

від     22 липня 2020 року

 

 

 

 

 

 

Про приведення фактичних площ населених
пунктів району у відповідність до земельно-облікових даних
 
Розглянувши клопотання відділу у Новоград-Волинському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області щодо внесення змін до рішення районної ради від 30.09.1994 року «Про затвердження проектів по формуванню територій і встановлення меж сільських та селищних Рад народних депутатів» з метою приведення фактичних площ населених пунктів району у відповідність до земельно-облікових даних, керуючись п.е1 ст.10 Земельного кодексу України,               ст.. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи проекти встановлення меж сільських населених пунктів сільських (селищних) рад Новоград-Волинського району Житомирської області розроблених Житомирським філіалом інституту землеустрою в 1994 році, листи селищної, сільських рад, рекомендації постійної комісії з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів, районна рада
В И Р І Ш И Л А:
Внести зміни до рішення районної ради від 30.09.1994 року «Про затвердження проектів по формуванню територій і встановлення меж сільських та селищних Рад народних депутатів» згідно проектів встановлення меж сільських населених пунктів сільських (селищних) рад Новоград-Волинського району Житомирської області розроблених Житомирським філіалом інституту землеустрою в 1994 році, зокрема: доповнити додаток №2 рішення, що додається.
 
 Заступник голови районної ради                                           З.М.Ляхович

Про план роботи районної ради на II півріччя 2020р

trizyb1
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
Двадцять восьма сесія VІІ скликання
від ___________ 2020 року
 
Про план роботи районної ради
на IІ півріччя 2020 року
 
Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рекомендацій постійних комісій, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити план роботи районної ради на IІ півріччя 2020 року, згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на голів постійних комісій.
 
Заступник голови районної ради               З.М.Ляхович

Про внесення змін до рішення районної ради від 11.12.15 №9 «Про утворення президії районної ради»

trizyb1
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
Двадцять восьма сесія            VІІ скликання
від __________ 2020 року

Про внесення змін до рішення
районної ради від 11.12.2015 року №9
“Про утворення президії районної ради”

Керуючись ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рекомендацій постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування, районна рада

ВИРІШИЛА:
Внести зміни до рішення районної ради від 11 грудня 2015 року №9 “Про утворення президії районної ради ”, зокрема:
1.1 Вивести зі складу президії районної ради депутата районної ради Гончарука Віктора Васильовича.
1.2. Ввести в склад президії районної ради голову депутатської фракції ВО «Батьківщина» у Новоград-Волинській районній раді, депутата районної ради Близнюка Володимира Дмитровича.
 
Заступник голови районної ради                            З.М.Ляхович

Про затвердження списку присяжних Новоград-Волинського міськрайонного суду

trizyb1

 

 

УКРАЇНА

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
 

 

Двадцять сьома   сесія                                                               VІІ скликання
від22 липня 2020 року
 
Про затвердження списку
присяжних Новоград-Волинського
міськрайонного суду
 
Враховуючи подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Житомирській області, керуючись ст.65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», ч.1 ст. 26 Перехідних положень до Кримінально-процесуального кодексу України, ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 1.Затвердити список присяжних для кримінального провадження у Новоград-Волинському міськрайонному суді  (список додається).
2.Список присяжних надіслати до територіального управління Державної судової адміністрації в Житомирській області.
 
 
Заступник голови районної ради                                           З.М.Ляхович
 

Про порядок та умови розподілу коштів між закладами загальної середньої освіти району на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”.

trizyb1
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
______№_________ сесія VІІ скликання
від 22 липня 2020 року

Про Порядок та умови розподілу коштів
між закладами загальної середньої освіти
на забезпечення якісної, сучасної
та доступної загальної середньої освіти
“Нова українська школа”

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», постанови КМУ від 04.04.2018 №237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.11.2019 № 247 «Про упорядкування структури Новоград-Волинської районної державної адміністрації» та рекомендації постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада


ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Про порядок та умови розподілу коштів між закладами загальної середньої освіти на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”, що додається.
2. Відділу освіти, культури та спорту Новоград-Волинської районної державної адміністрації забезпечити дотримання Порядку, зазначеного у п.1 даного рішення.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.

Заступник голови районної ради Зінаїда ЛЯХОВИЧ

Розробник проекту рішення:
Відділ освіти, культури та спорту райдержадміністрації
Відповідальна особа:
Антипчук О.А. – начальник відділу, тел. 20604

ДОДАТОК1

ПОРЯДОК ТА УМОВИ

розподілу коштів між закладами загальної середньої освіти на
забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої

освіти “Нова українська школа” у 2020 році

1. Цей Порядок та умови визначають механізм розподілу коштів між закладами загальної середньої освіти на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (далі - кошти).
2. Кошти спрямовується на:
1) закупівлю засобів навчання та обладнання, у тому числі, комп’ютерного та сучасних меблів, для навчальних кабінетів початкової школи;
2) підвищення кваліфікації:
- директорів, заступників директорів з навчально-виховної (навчальної, виховної) роботи, до посадових обов’язків яких належать питання початкової освіти, за напрямами: організація інклюзивного навчання; впровадження діяльнісних, зокрема, ігрових, методів навчання;
- вчителів початкової школи за напрямами: здійснення формувального
оцінювання учнів; впровадження діяльнісних, зокрема, ігрових, методів
навчання; конструювання та розроблення навчальних програм; організація
інклюзивного навчання;
- асистентів вчителів початкової школи;
- вчителів іноземних мов (англійська, німецька, французька), які
навчатимуть учнів початкової школи;
3) проведення супервізії;
4) підвищення кваліфікації вчителів, які забезпечують здобуття учнями 5- 11 (12) класів закладів загальної середньої освіти, відповідно до нових методик згідно з  Концепцією “Нова українська школа” за напрямами, визначеними пунктом 15 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 “Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 69, ст. 2431).
3. Закупівля засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи здійснюється згідно з типовим переліком, затвердженим МОН.
Відділ освіти, культури та спорту районної державної адміністрації здійснює розподіл коштів між закладами загальної середньої освіти району відповідно до вимог постанови КМУ від 04.04.2018 №237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» з урахуванням фактичних потреб, наданих навчальним закладами, за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту і зв’язку.
Враховуючи відповідність площі приміщень закладів загальної середньої освіти критеріям щодо організації в них осередків для вільного розвитку творчої особистості дитини, відділ освіти, культури та спорту РДА за умови рівних попередньо створених матеріально-технічних умов у всіх закладах, може здійснювати додатковий розподіл між закладами освіт закупленого обладнання та засобів навчання.
4. Закупівля товарів, робіт і послугза рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

Про безоплатне прийняття із комунальної власності Дідовицької територіальної громади майна у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища району

trizyb1
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
______№_________ сесія VІІ скликання
від 22 липня 2020 року

Про безоплатне прийняття
з комунальної власності Дідовицької
територіальної громади майна
у спільну комунальну власність
територіальних громад сіл, селища району

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.11.2019 № 247 «Про упорядкування структури Новоград-Волинської районної державної адміністрації» та рекомендації постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада

ВИРІШИЛА:
1. Прийняти безоплатно із комунальної власності Дідовицької територіальної громади в спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища Новоград-Волинського району матеріальні цінності для Дідовицької ЗОШ І-ІІ ступенів згідно з додатком.
2. Затвердити акти прийому-передачі матеріальних цінностей.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.
 
Заступник голови районної ради Зінаїда ЛЯХОВИЧ
 
Розробник проекту рішення:
Відділ освіти, культури та спорту райдержадміністрації
Відповідальна особа:
Антипчук О.А. – начальник відділу, тел. 20604

Про безоплатну передачу баяна концертного із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району в комунальну власність Пилиповицької територіальної громади

trizyb1 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
______№_________ сесія VІІ скликання
від 22 липня  2020 року

«Про безоплатну передачу баяна концертного
із спільної комунальної власності
територіальних громад сіл, селища
в комунальну власність Пилиповицької
територіальної громади»

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.11.2019 № 247 «Про упорядкування структури Новоград-Волинської районної державної адміністрації» та рекомендації постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку,
комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада

ВИРІШИЛА:
1. Передати безоплатно із спільної комунальної власност територіальних громад сіл, селища району в комунальну власність Пилиповицької територіальної громади баян концертний майстровий (готововиборний), 2016 р.в., первісна вартість 35,0 тис.грн., інвентарний №10480236.
2. Затвердити акти прийому-передачі.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.
 
Заступник голови районної ради Зінаїда ЛЯХОВИЧ
 
Розробник проекту рішення:
Відділ освіти, культури та спорту райдержадміністрації
Відповідальна особа:
Антипчук О.А. – начальник відділу, тел. 20604

Про безоплатну передачу меморіальної дошки із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району в комунальну власність Піщівської територіальної громади

trizyb1
 

УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
______№_________ сесія VІІ скликання
від 22 липня 2020 року

Про безоплатну передачу
меморіальної дошки
із спільної комунальної власності
територіальних громад сіл, селища
в комунальну власність
Піщівської територіальної громади»

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.11.2019 № 247 «Про упорядкування структури Новоград-Волинської районної державної адміністрації» та рекомендації постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада

ВИРІШИЛА:
1. Передати безоплатно із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району в комунальну власність Піщівської територіальної громади меморіальну дошку Юрію Ковальському (інв. № 113001, первісна вартість 200,00 грн.), змонтованої за адресою вул.Олекси Прокопчука, 53, с.Суховоля Новоград-Волинського району на житловому будинку, де проживав Юрій Ковальський.
2. Затвердити акти прийому-передачі.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.
 
Заступник голови районної ради Зінаїда ЛЯХОВИЧ
 
Розробник проекту рішення:
Відділ освіти, культури та спорту райдержадміністрації
Відповідальна особа:
Антипчук О.А. – начальник відділу, тел. 20604

Про затвердження актів прийому-передачі музичних інструментів із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району в комунальну власність Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади

trizyb1 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
______№_________ сесія VІІ скликання
від 22 липня 2020 року

«Про затвердження актів прийому-передачі
музичних інструментів
із спільної комунальної власності
територіальних громад сіл, селища району
в комунальну власність Новоград-Волинської
міської об’єднаної територіальної громади»

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.11.2019 № 247 «Про упорядкування структури Новоград-Волинської районної державної адміністрації» та рекомендації постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада

ВИРІШИЛА:
1. Передати безоплатно із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району в комунальну власність Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади музичні інструменти, зокрема:
- бандура – 208,00 грн. (2 шт.);
- бандура – 138,00 грн. (1шт.).
2. Затвердити акти прийому-передачі матеріальних цінностей.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.
 
Заступник голови районної ради                        Зінаїда ЛЯХОВИЧ
 
Розробник проекту рішення:
Відділ освіти, культури та спорту райдержадміністрації
Відповідальна особа:
Антипчук О.А. – начальник відділу, тел. 20604

Про безоплатну передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району районного Будинку культури та майна в комунальну власність Ярунської територіальної громади

trizyb1
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
______№_________ сесія VІІ скликання
від 22 липня 2020 року

Про безоплатну передачу
із спільної комунальної власності
територіальних громад сіл, селища району
районного Будинку культури та майна
в комунальну власність Ярунської територіальної громади

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.11.2019 № 247 «Про упорядкування структури Новоград-Волинської районної державної адміністрації» та рекомендації постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада

ВИРІШИЛА:
1. Передати безоплатно із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району районний Будинок культури та майна в комунальну власність Ярунської територіальної громади.
2. Затвердити акти прийому-передачі матеріальних цінностей.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.
 
Заступник голови районної ради Зінаїда ЛЯХОВИЧ
 
Розробник проекту рішення:
Відділ освіти, культури та спорту райдержадміністрації
Відповідальна особа:
Антипчук О.А. – начальник відділу, тел. 20604