З 27.07 - 02.08.2015р.

З 27.07 по 02.08.2015

Влада за роботою

          Заступник голови районної ради Д.В. Рудницький узяв участь та виступив на засіданні постійної комісій з питань бюджету, комунальної власності транспорту та зв'язку.
Разом із головою райдержадміністрації В.В. Михнюком провели засідання колегії райдержадміністрації та нараду з селищним, сільськими головами.
         30 липня під головуванням заступника голови районної ради Д.В. Рудницького відбулася 27 сесія районної ради, де було розглянуто ряд питань, зокрема: про стан доріг в районі, про роботу закладів культури в районі, звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2015року та інші.
          Д.В. Рудницький спільно з головою райдержадміністрації В.В. Михнюком виїздили в м. Житомир, де взяли участь у розширеній робочій нараді керівників правоохоронних органів, представників органів влади та місцевого самоврядування з питань організації спільних заходів по боротьбі з корупцією, запобігання та недопущення вчинення терористичних актів, виявлення та припинення сепаратистських проявів на території області.

          Вів прийом громадян з особистих питань.