З 28.09 - 04.10.2015рік

З 28.09 по 04.10.2015 р.

 

ВЛАДА ЗА РОБОТОЮ

         Під головуванням заступника голови районної ради Рудницького Д.В. та голови райдержадміністрації Михнюка В.В. провели засідання колегії райдержадміністрації та нараду із сільськими, селищними головами.

       Заступник голови районної ради Д.В. Рудницький спільно з головою райдержадміністрації В.В. Михнюком взяли участь у святі-зустрічі з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку «Сивина на скронях – мудрість в очах» на території Ярунської сільської ради.

     Рудницький Д.В. виїздив в Жолобненську сільську раду з питань роботи ради. Привітав працівників Жолобненської ЗОШ з нагоди свята – День працівників освіти.

     Заступник голови районної ради Рудницький Д.В. прийняв участь в футбольному турнірі присв'ячений пам'яті загиблим військовослужбовцям в зоні АТО Акі Камбарова та Івана Тимощука під гаслом «Герої не вмирають» в с. Сусли.

 

Вів прийом громадян з особистих питань.

З 21.09 - 27.09.2015рік

З 21.09 по 27.09.2015 р.

 

ВЛАДА ЗА РОБОТОЮ

         Під головуванням заступника голови районної ради Рудницького Д.В. провели спільне засідання постійних комісій: з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів, з питань АПК, регулювання земельних відносин та розвитку села і з питань законності , правопорядку і прав людини, а також спільне засідання постійних комісій: з питань бюджету, комунальної власності, транспорту та зв’язку і з питань соціально-економічного розвитку району, промисловості, інвестиційної діяльності та середнього і малого бізнесу.

       Д.В. Рудницький виїздив в Орепівську та Колодянську сільські ради з питань роботи рад та об'єднання громад.

    

Вів прийом громадян з особистих питань.

З 07.09 - 13.09.2015року

З 07.09 по 13.09.2015 р.

ВЛАДА ЗА РОБОТОЮ

       Під головуванням заступника голови районної ради Рудницького Д.В. провели засідання президії районної ради, на якому вирішили 20 жовтня 2015року провести пленарне засідання 28 сесії районної ради VI скликання.

        Заступник голови районної ради Д.В. Рудницький спільно з головою райдержадміністрації В.В. Михнюком узяли участь в роботі сесії Житомирської обласної ради , а також привітали спортсменів Новоград-Волинщини з Днем фізичної культури та спорту.

Рудницький Д.В. виїздив в с. Майстрів, де відбувся футбольний турнір присв'ячений пам'яті загиблих військовослужбовців в зоні АТО «Герої не вмирають».

Вів прийом громадян з особистих питань.

З 14.09. - 20.09.2015року

З 14.09 по 20.09.2015 р.

 

ВЛАДА ЗА РОБОТОЮ

         Під головуванням заступника голови районної ради Рудницького Д.В. провели спільне засідання постійних комісій: з питань освіти, культури та у справах сім′ї, молоді і спорту, з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів і з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.

       Заступник голови районної ради Д.В. Рудницький спільно з головою райдержадміністрації В.В. Михнюком взяли участь у заходах до Дня працівника лісу.

     Рудницький Д.В. виїздив в с. Жолобне, де відбувся футбольний турнір присв'ячений пам'яті загиблих військовослужбовців в зоні АТО «Герої не вмирають».

 

Вів прийом громадян з особистих питань.

З 17.08 - 23.08.2015р.

З 17.08 по 23.08.2015 р.

 

ВЛАДА ЗА РОБОТОЮ

         Заступник голови районної ради Д.В. Рудницький спільно з головою райдержадміністрації В.В. Михнюком провели засідання робочої групи по об'єднанню територіальних громад району, а також нараду з питань діяльності приватних перевізників.

         Д.В. Рудницький виїздив в Лебедівську сільську раду з питань роботи ради та об'єднання громад.

 

Вів прийом громадян з особистих питань.