Про районну програму забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного харчування на 2016-2019 роки.

trizyb1

 

 
 
 
  
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
 
РІШЕННЯ

 

 

Друга  сесія                                                                             VІІ скликання
 
від 03 лютого 2016 року
 
Про районну програму забезпечення громадян,
які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання,
лікарськими засобами та відповідними
харчовими продуктами для спеціального
дієтичного харчування на 2016-2019 роки.
 
З метою вирішення проблеми доступу до лікування орфанних хворих у Новоград-Волинському районі та знаходження шляхів оптимізації забезпечення їх харчуванням та ліками за кошти медичної субвенції, районного та інших джерел не заборонених чинним законодавством, відповідно до пункту                          16 частини 1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанови  Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №160 «Про затвердження Порядку забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07 вересня 2015 року №285, рекомендацій постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я,  у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення,  районна рада
 
ВИРІШИЛА:
  1. 1.Затвердити районну програму забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного харчування на  2016-2019 роки (додається).
  2. 2.Районній державній адміністрації у процесі виконання районного бюджету на 2016 та наступні роки передбачити кошти для фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією Програми, в межах фінансових можливостей.
  3. 3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я,  у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
Голова районної ради                                            Д.В.Рудницький
 
 
Ви тут:Головна Рішення 7 скликання 2 сесія Про районну програму забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного харчування на 2016-2019 роки.