Про стан доріг у районі

 trizyb1

  УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять сьома сесія
VІ скликання
від 30 липня 2015 року

Про стан доріг у районі

        Заслухавши інформацію першого заступника голови райдержадміністрації Кирилюка Р.М. про стан доріг у районі районна рада відмічає, що на території району загальна протяжність доріг складає майже 1100 км(1093,6) , з них: 588,1 км це – дороги, що знаходяться в комунальній власності селищної та сільських рад; 414,9 км доріг загального користування, що обслуговуються філією «Новоград-Волинський райавтодор» ДП «Житомироблавтодор» та 92,4 км дороги державного значення, які обслуговує філія «Новоград-Волинська ДЕД» ДП «Житомироблавтодор».
        Дорожніми організаціями району у 2015 році проведена відповідна робота щодо поліпшення належного санітарного стану автодоріг та смуги відведення автомобільних доріг.
Зокрема, філією «Новоград-Волинський райавтодор» ДП «Житомироблавтодор» виконано роботи по прибиранню полоси відводу автодоріг протяжністю 12 км ( напрямок Новоград-Волинський –Баранівка, Новоград-Волинський-Городниця). Проведено вирубку полоси відводу від кущів та мілколісся протяжністю 1,3 км ( автодорога Новоград-Волинський –Баранівка). Встановлено та замінено 35 комплектів дорожніх знаків. Проведено очистку мостів ( покраска та побілка) на автодорогах сіл Ярунь, Гульськ, Стриєва та смт. Городниця. Здійснено ремонтне профілювання автодоріг протяжністю 85 км ( автодороги Баранівка-Тальки-Немильня, Кикова-Киянка, Таращанка-Красилівка-Михіївка-Курчиця, Карпилівка-Берегове-Вірівка-М.Цвіля, Ярунь-Жолобне, Городниця- Лучиця, до с.Анастасівка, до с. Стриєва та ін.).
       Філією «Новоград-Волинська ДЕД» ДП «Житомироблавтодор» виконано робіт щодо прибирання смуги відводу автомобільних доріг державного значення ( автодороги М-06 Київ-Чоп км 183+441 - км 258+442 та Р-49 Васьковичі-Шепетівка км 50+000 - км 100+000; км 102 +000 – км 136-165), прибирання автобусних зупинок та автопавільйонів, майданчиків відпочинку та відстою транспортних засобів, ремонту колесовідбійного огородження, очищення проїзної частини від нанесеного грунту, видалення аварійних дерев та порослі у смузі відводу вказаних доріг на суму близько 400 тис. грн.
          Сільськими радами виконано робіт та профінансовано на суму 382 тис. грн.. Роботи по ремонту доріг виконано на території Кленівської, Наталівської, Брониківської, Сриївської, Суслівської сільських рад.
         Питання стану автомобільних доріг, знаходиться на контролі районної державної адміністрації. Прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 11.03.2015 № 114 «Про стан автомобільних доріг в районі та завдання щодо їх поліпшення у 2015 році». Працює районна комісія з безпеки дорожнього руху.
Разом з тим, слід відмітити, що однією із найбільших проблем в районі є незадовільний стан автомобільних доріг загального користування, зокрема доріг, що обслуговуються філією «Новоград-Волинський райавтодор» ДП «Житомироблавтодор».
        Проведеним комісійним обстеженням автомобільних шляхів встановлено, що дорожніми організаціями не в повній мірі виконуються роботи по облаштуванню доріг дорожніми знаками 1.10 «Нерівна дорога», 1.12 «Вибоїна», нанесенню розмітки, ліквідації нерівностей, ямковості дорожнього покриття, справності зовнішнього освітлення, ліквідації насаджень на смугах відводу доріг.
       З метою ліквідації зазначених недоліків та поліпшення експлуатаційного утримання стану автомобільних доріг в районі районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію першого заступника голови райдержадміністрації Кирилюка Р.М. про стан доріг у районі взяти до відома.
2. Запропонувати райдержадміністрації:
2.1 Активізувати роботу районної комісії з безпеки дорожнього руху з метою посилення контролю за роботою дорожніх служб по утриманню в належному стані доріг та вулиць в районі, облаштуванню доріг дорожніми знаками, ліквідації нерівностей, ямковості покриття, ліквідації зелених насаджень на смугах відводу.
2.2.Узагальнювати інформацію щодо ремонту і обслуговування доріг, використання коштів, виділених на ці цілі та щоквартально інформувати районну раду про стан цієї роботи.
3. Запропонувати селищному, сільським радам мобілізувати кошти місцевих бюджетів та активізувати роботу по проведенню ремонту комунальних доріг.
4. Схвалити текст звернення депутатів районної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України, Державного Агентства автомобільних доріг України щодо ремонту автомобільних доріг загального користування (звернення додається).
5. Доручити заступнику голови районної ради Рудницькому Д.В. підписати текст звернення.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності, транспорту
та зв'язку.

Заступник голови районної ради            Д.В.Рудницький

Ви тут:Головна Рішення 6 скликання Про стан доріг у районі