Про внесення змін до рішення районної ради від 10 грудня 2010 року «Про положення про постійні комісії»

 

trizyb1

 УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять сьома сесія
VІ скликання
від 30 липня 2015 року

Про внесення змін до рішення районної ради
від 10 грудня 2010 року «Про положення про постійні комісії»

        Заслухавши інформацію радника з питань юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради Лавренчука Р.В. щодо внесення змін до рішення районної ради від 10 грудня 2010 року «Про положення про постійні комісії», відповідно до ст. ст. 43, 59-1 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рекомендацій постійних комісій з питань законності, правопорядку і прав людини, з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення районної ради від 10 грудня 2010 року «Про положення про постійні комісії», зокрема:
доповнити підпунктом 4.4. пункту 4 розділу ІІІ «Функціональна спрямованість роботи постійних комісій» Положення про постійні комісії районної ради такого змісту:
здійснює контроль за дотриманням вимог частини першої статті 59-1 (Конфлікт інтересів) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо участі голови, заступника голови, депутатів районної ради у розгляді, підготовці та прийнятті рішень районною радою за умови самостійного публічного оголошення про це під час засідання ради, на якому розглядається відповідне питання. Надає голові, заступнику голови та депутатам районної ради консультації та роз'яснення щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку і прав людини.

Заступник голови районної ради                  Д.В.Рудницький

 

 

 

 

Ви тут:Головна Рішення 6 скликання 27 сесія Про внесення змін до рішення районної ради від 10 грудня 2010 року «Про положення про постійні комісії»