Про екологічний стан басейну річки Случ

 
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 
 
РІШЕННЯ
 
Шоста сесія     VIІ скликання
від 27 жовтня 2016 року
 
Про екологічний стан
басейну річки Случ
 
 
Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача Новоград-Волинського міжрайвідділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я» Прохор Л.М., та у зв’язку з подіями щодо забруднення токсичними речовинами р. Случ, які сталися в квітні-травні місяці поточного року, що викликало велике занепокоєння та соціальну напругу серед населення району за стан навколишнього природного середовища, районною радою надіслано звернення депутатів Новоград-Волинської районної ради Житомирської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України щодо забруднення довкілля .
 
Згідно інформації державної екологічної інспекції України за результатами інструментально-лабораторного контролю проб зворотних вод, відібраних 01.04.2016 року з випуску ТОВ «Понінська картонно-паперова фабрика», виявлено перевищення нормативів граничного допустимих скидів за БСК, ХСК, заліза загального, азоту амонійного, завислих речовин.
 
У поверхневих водах річки Хомора (в  районі мосту через р. Хомора смт. Понінка, 500 м. вище випуску № 1 та самовільного скиду, 500 м нижче скиду підприємства) виявлено перевищення нормативів гранично допустимих концентрацій  за БСК та заліза загального.
 
Держекоінспекцією в Житомирській області 15.04.2016  за результатами інструментально-лабораторного контролю встановлено, що показник вмісту розчиненого кисню зменшився в деяких місцях до 2,0-1,6 мг/л (за норми не менше 6 мг/л).
 
З метою припинення скидання неочищених зворотних вод та забруднення поверхневих вод р. Хомора Держекоінспекція в Житомирській області звернулася з відповідним листом до Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації щодо внесення змін до дозволу на спеціальне водокористування ТОВ «Понінська картонно-паперова фабрика» від 19.06.2015 № 695 у частині зменшення нормативів гранично допустимого скиду забруднюючих речовин у р. Хомора.
 
За результатами позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Понінська картонно-паперова фабрика», яку проведено 19.04.2016, встановлено, що очистка стічних вод підприємства та смт. Понінка здійснюється на очисних спорудах повної біологічної очистки потужністю 20 тис.м³/добу. Очисні споруди підприємства експлуатуються з порушенням правил експлуатації. Підприємством розроблено план робіт з поточного ремонту очисних споруд з визначеними заходами щодо проведення ремонту вузлів очисних споруд з метою усунення порушень правил експлуатації очисних споруд.
 
За результатами інструментально-лабораторного дослідження проб зворотних вод, відібраних Держекоінспекцією у Хмельницькій області 19.04.2016, перевищень нормативів ГДС не виявлено. У той час як у контрольних створах р. Хомора (500 м вище та нижче скиду) спостерігається перевищення нормативів гранично допустимих концентрацій за ХСК та БСК.
 
За фактами виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства керівнику підприємства видано припис про усунення виявлених порушень, а відповідальну посадову особу підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу за статтею 59 КУпАП.
 
Згідно з клопотанням слідчого Баранівського ВП Новоград-Волинсткого ВП ГУНП в Житомирьскій області 27.04.2016 Баранівським районним судом Житомирської області надвно дозвіл Держекоінспекції у Житомирській області на проведення позапланової перевірки. ТОВ «Понінська картонно-паперова фабрика» в черговий раз не допустила до перевірки державних інсппекиорів.
 
Інспекцією підготовлено адміністративний позов від 05.05.2016 № 2106/11-16 до Житомирського окружного адміністративного суду  щодо зупинення господарської діяльності підприємства в частині здійснення скиду зворотних вод в р. Хомора.
 
Для зменшення негативного впливу на водний об’єкт Миропільську селищну та Романівську райдержадміністрацію зобов’язано вжити заходів щодо обмеження скидів забруднюючих речовин у каналізаційних очисних споруд ТОВ «Миропільський папір» шляхом оптимізації об’ємів забраної води та стічної води, відведеної для очистки на очисні споруди каналізації, підприємствами та організаціями  селища Миропіль. Позапланова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства  ТОВ «Миропільський папір» проведена спеціалістами Держекоінспекції у Житомирсткій області.
 
Перевіркою встановлено, що забір води з р. Случ та скид забруднюючих речовин із стічними водами  по випускам № 1 та № 2 здійснюється за відсутністю на спеціальне водокористування та встановлених нормативів гранично допустимих скидів у водний об’єкт.
 
За результатами інструментально-лабораторного контролю виявлено, що на випусках зафіксованих інспекцією якості зворотної води в порівнянні з фоновим створом ріски Случ 500 м вище випусків перевищують показники майже в 5 разів, що є грубим порушенням природоохоронного законодавства в галузі раціонального використання водних ресурсів.
 
30.05.2016 року актом обстеження було зафіксовано, що з території ТОВ «Миропільський папір» здійснюється несанкціонований скид неочищених стічних вод КНС у р. Случ в супереч вимогам припису.
 
З метою усунення виявлених порушень вимог водоохоронного законодавства Держекоінспекцією  у Житомирській області підготовлений адміністративний позов від 07.06.2016 № 2511/11-16 до Житомирського окружного адміністративного суду щодо зупинення господарської діяльності ТОВ «Миропільський папір» в частині здійснення скиду  стічних вод в р. Случ.
 
Новоград-Волинський відділ лабораторних досліджень також здійснював лабораторні дослідження води з р. Случ, Смолка в межах Новоград-Волинського району за період з лютого місяця по 20.09.2016 року.
 
Всього за звітний період лабораторно досліджено 213 проб води з річок Случ, Смолка не відповідали вимогам СанПіНу 4630-88 «Санітарні норми і норми охорони поверхневих вод від забруднення» 57 проб води, що становить 26,7 %. За санітарно-хімічними показниками в 48 пробах мало місце відхилення за вмістом заліза 0,37-0,61 мг/дм³ при допустимому не більше 0,3 мг/дм³, не відповідала вода гігієнічним вимогам за мікробіологічними показниками в 10 пробах. З 27.05.2016 відхилень по вмісту заліза  в р. Случ не виявлено.
 
Крім того, вразі повторних забруднень води районною радою були передбачені кошти на проведення біохімічних досліджень стану води в         р. Случ  .
 
Відповідно до ст.ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”  та рекомендації постійної комісії з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів,       районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
  1. Інформацію завідувача Новоград-Волинським відділом лабораторних досліджень Прохор Л.М., про показники лабораторних досліджень води р. Случ взяти до відома.

  2. Рекомендувати Новоград-Волинському міжрайвідділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я» не рідше одного разу на квартал проводити лабораторні дослідження стану води в Новоград-Волинському районі. 

  3. Запропонувати Новоград-Волинській міській раді передбачити кошти на проведення біохімічних досліджень стану води в р. Случ.

  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

 
Голова районної ради                                                           Д.В. Рудницький

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо внесення змін в Проект формування території і встановлення меж Новороманівської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області

 
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 
 
РІШЕННЯ
 
Шоста сесія     VIІ скликання
від 27 жовтня 2016 року

 

Про затвердження технічної документації
із землеустрою щодо внесення змін в Проект
формування території і встановлення меж
Новороманівської сільської ради
Новоград-Волинського району
Житомирської області
 
    
 
Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших Законів України щодо проведення робіт із землеустрою, пов’язаних із зміною меж сіл, селищ, міст, районів» № 5003-VІ, статей 10, 173, 174, 186 Земельного Кодексу України, розглянувши клопотання Новороманівської сільської ради, технічну документацію із землеустрою щодо внесення змін в Проект формування території і встановлення меж Новороманівської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів, районна рада
 
 ВИРІШИЛА:
 
  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо внесення змін в Проект формування території і встановлення меж Новороманівської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області.

  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

 
 
 Голова районної ради                                                           Д.В.Рудницький

Про готовність закладів освіти, охорони здоров’я, культури до роботи в осінньо-зимовий період

 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 
 
РІШЕННЯ
 
Шоста сесія        VIІ скликання
від 27 жовтня 2016 року

 

Про готовність закладів освіти,
охорони здоров
я, культури до
роботи в осінньо-зимовий період
 
Заслухавши та обговоривши доповідь першого заступника голови райдержадміністрації Даниленко Н.В. про готовність закладів освіти, охорони здоров’я та культури в осінньо-зимовий період 2016-2017р., районна рада відмічає, що відділами освіти, культури, сектором охорони здоров"я райдержадміністрації, селищним, сільськими головами проведена відповідна робота щодо нормального функціонування зазначених вище закладів до роботи в осінньо-зимовий період.
 
        Проведено поточні ремонти приміщень всіх котелень шкіл, а також здійснено профілактичний огляд обладнання, заміну димової труби та запірної арматури у котельні Середньодеражнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, перекладено 6 грубок.
 
         Завезення дров триває згідно укладеного договору (договір на поставку дров складає 5486 м.куб.) завезено 3902 м.куб., також тривають тендерні торги на закупівлю вугілля кам’яного.
 
Забезпеченість паливом шкіл району станом на 16.09.2016 р.становить:
- на весь опалювальний період 2016-2017 р. – 57,7%
 
- до 31.12.2016 р. – 100%.
 
           За рахунок коштів районного бюджету у сумі 202,2 тис.грн. і дольової участі Новороманівської сільської ради у сумі 200 тис.грн. та Брониківської сільської ради 188 тис.грн. у червні місяці переведено з природного газу на тверде паливо котельню Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 
         Також відділом освіти райдержадміністрації за системою електронних закупівель ProZorro оголошено закупівлю робіт із капітального ремонту котельні Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 377762,6 грн. та технічного нагляду по даному об’єкту на суму 6730, 8 грн. та готуються документи для проведення електронних закупівель за об’єктом «Капітальний ремонт котельні з встановленням твердопаливного котла в Великогорбашівської ЗОШ І-ІІ ст.. на загальну суму 125 тис.грн.
 
КЗ «ЦПМСД Новоград-Волинського району» закуплено та завезено до лікувальних підрозділів 50 тонн вугілля, марки ДГОМ-13-50 на загальну суму 152430 грн.
 
Торфобрикет закуплено в кількості 80 тонн на суму 125792,00 грн.
Закуплено дров 308 м.куб. на суму 122751,79 грн. Залишилось закупити на суму 34026,21 грн.
 
Забезпеченість паливом підрозділів КЗ «ЦПМСД Новоград-Волинського району» станом на 01.09.2016 рік на опалювальний період 2016-2017р. становить 88% (до 31.12.2016 забезпеченість складає 100%). Зараз триває завезення палива згідно помісячного плану асигнувань.
 
Новороманівською сільською радою переведено газову котельню Слободороманівська АЗПСМ на тверде паливо.
 
В смт. Городниця – 2 твердопаливних котла в котельні, система опалення до роботи практично готова, відсутній циркуляційний насос, який вийшов з ладу в кінці опалювального сезону. Дровами заклад забезпечений.
 
В другому терапевтичному відділені Городницької міської лікарні                   с. Ярунь – система опалення стаціонарного відділення до опалюваного сезону готова, встановлено на електричні котли програматор Regulus з метою економії електроенергії. Для опалення поліклінічного приміщення в наявності є 15 м.куб. дров. На наступний рік (лютий – березень) система опалення в цьому закладі потребує заміни на тверде паливо.
 
По закладах культури на осінньо-зимовий період заготовлено палива при плані вугілля – 24,8 тонн, заготовлено 20,7 т, що становить 83,5% до потреби; брикету - 2 тонн, заготовлено 0 т, що становить 0% до потреби; дров при плані 584 складометрів, заготовлено 463 с/м, що становить 79,3% до потреби.
         Повністю забезпечені паливом заклади культури таких сільських рад, як Дідовицької, Колодянської, Красилівської, Курчицької, Лебедівської, Малоцвілянської, Несолонської, Орепівської, Пилиповицької, Піщівської, Повчинської, Червоновільської та районна бібліотека для дорослих.
         Частково забезпечені паливом установи культури Барвинівської, Брониківської, Броницькогутянської, Жолобненської, Камяномайданської, Кленівської, Лучицької, Майстрівської, Федорівської та Чижівської сільських рад.
           Не заготовлено палива в установах культури – Суслівської сільської ради.
 
В опалювальному сезоні 2016-2017 років не опалюватимуться 11 Будинків культури (сіл Романівка, Велика Горбаша, Великий Молодьків, Гульськ, Жолобне, Несолонь, Середня Деражня, Суховоля, Тернівка, Токарів, Тупальці) та 12 клубів (сіл Тальки, Марушівка, Мала Горбаша, Груд, Кожушки, Косенів, с.Крайня Деражня, Лебедівка, Слобода Романівська, Ужачин, Перелісянка та Прихід) також не будуть опалюватися в районі 14 бібліотек ( сіл Барвинівка, Романівка, Велика Горбаша, Великий Молодьків, Гульськ, Жолобне, Косенів, Несолонь, Ужачин, Середня Деражня, Суховоля, Тернівка, Токарів та Тупальці). Опалення не буде здійснюватись через несправні системи опалення або не відремонтовані грубки.
           Враховуючи вище викладене та з метою забезпечення нормального функціонування закладів освіти, охорони здоров’я та культури до роботи в осінньо-зимовий період, районна рада
 
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
1.Інформацію першого заступника голови райдержадміністрації Даниленко Н.В. про готовність закладів освіти, охорони здоров’я та культури в осінньо-зимовий період взяти до відома.
2. Запропонувати відділам освіти, культури, сектору охорони здоров’я райдержадміністрації, КЗ „ЦПМСД Новоград-Волинського району", селищній, сільським радам:
 
2.1. забезпечити нормальне функціонування шкіл, дитячих садків, лікувально-профілактичних закладів, установ культури в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. З цією метою завезти паливо в заклади де його не вистачає.
2.2. забезпечити постійний контроль за списанням палива згідно встановлених норм та температурних режимів.
3. З метою ефективного використання бюджетних коштів відділу освіти райдержадміністрації вчасно забезпечувати підготовку документів для проведення електронних закупівель.
 
4. Рекомендувати Великогорбашівській, Лебедівській, Новороманівській, Великомолодьківській, Гульській, Жолобненській, Несолонській, Тупалецькій, Середньодеражненській, Суховільській, Токарівській та Тернівській сільським радам за сприяння відділу культури райдержадміністрації провести ремонт систем опалення установ культури.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
 
 
 
Голова районної ради                                               Д.В.Рудницький

Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Ярунського міжшкільного навчально-виробничого комбінату

 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 
 
РІШЕННЯ
 
Шоста сесія     VIІ скликання
від 27жовтня 2016 року

 

Про внесення змін та затвердження
в новій редакції Статуту Ярунського
міжшкільного навчально-виробничого
комбінату
 
 
 
           Заслухавши інформацію директора Ярунського МНВК Шленчака П.І.., про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Ярунського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рекомендацій постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада
 
 
 
ВИРІШИЛА:
 
              1. Внести зміни та затвердити в новій редакції Статут Ярунського міжшкільного навчально-виробничого комбінату (додається).
 
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.
 
 
 
 
 
Голова районної ради                                                           Д.В.Рудницький

Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статут комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград - Волинського району» Новоград-Волинської районної ради Житомирської області

 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 
 
РІШЕННЯ
 
Шоста сесія          VIІ скликання
від 27 жовтня 2016 року

 

Про внесення змін та затвердження
в новій редакції Статут комунального закладу
«Центр первинної медико-санітарної допомоги
Новоград - Волинського району» Новоград-Волинської
районної ради Житомирської області
 
 
 
           Заслухавши інформацію завідувача сектору охорони здоров’я райдержадміністрації Гусєвої Т.А., про внесення змін та затвердження в новій редакції статуту комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград - Волинського району» Новоград-Волинської районної ради Житомирської області, відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рекомендацій постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, районна рада
 
 
 
ВИРІШИЛА:
 
           1. Внести зміни та затвердити в новій редакції Статут комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград - Волинського району» Новоград-Волинської районної ради Житомирської області (додається).
 
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
 
 
 
 
Голова районної ради                                                           Д.В.Рудницький

Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об'єднання

 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 
 
РІШЕННЯ
 
Шоста сесія     VIІ скликання
від 27 жовтня 2016 року

 

Про внесення змін та затвердження
в новій редакції Статуту Новоград-Волинського
міськрайонного територіального медичного об'єднання
 
 
 
 
           Заслухавши інформацію завідувача сектору охорони здоров’я райдержадміністрації Гусєвої Т.А., про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об'єднання, відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рекомендацій постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, районна рада
 
 
 
ВИРІШИЛА:
 
               1. Внести зміни та затвердити в новій редакції Статут Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання (додається).
 
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
 
 
 
 
Голова районної ради                                                           Д.В.Рудницький

Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту «Новоград - Волинської дитячо-юнацької спортивної школи» Новоград-Волинської районної ради

 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 
 
РІШЕННЯ
 
Шоста сесія           VIІ скликання
від 27 жовтня 2016 року

 

Про внесення змін та затвердження
в новій редакції Статуту «Новоград -
Волинської дитячо-юнацької спортивної
школи» Новоград-Волинської
районної ради
 
 
 
 
           Заслухавши інформацію т.в.о. директора ДЮСШ Дідовця О.М., про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту «Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи» Новоград-Волинської районної ради, відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рекомендацій постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, районна рада
 
 
 
ВИРІШИЛА: 
 
 
              1. Внести зміни та затвердити в новій редакції Статут «Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи» Новоград-Волинської районної ради (додається).
 
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
 
 
 
 
Голова районної ради                                                            Д.В.Рудницький

Про звернення депутатів Новоград-Волинської районної ради до Президента України та Верховної ради України, щодо внесення змін до Закону України № 838-VIII від 26.11.2015 «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку

 
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 
 
РІШЕННЯ
 
Шоста сесія      VIІ скликання
від 27 жовтня 2016 року

 

Про звернення депутатів Новоград-Волинської
районної ради до Президента України та
Верховної ради України, щодо внесення змін до
Закону України № 838-VIII
від 26.11.2015 «Про внесення зміни до
Кримінального кодексу України щодо
удосконалення порядку зарахування судом с
троку попереднього ув’язнення у строк покарання»
(«Закону Савченко»)
 
 
Відповідно до ст. ст. 43,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рекомендацій постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
         1. Схвалити текст звернення депутатів районної ради до Президента України та Верховної ради України щодо внесення змін до Закону України № 838-VIII від 26.11.2015 «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання» («Закону Савченко») (додається).
2. Доручити голові районної ради Рудницькому Д.В. підписати текст звернення.
3. Надіслати текст звернення до Президента України та Верховної ради України.
 
 
 
 
   Голова районної ради                                                   Д.В.Рудницький

Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Новоград-Волинського міськрайонного стоматологічного медичного об'єднання

 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 
 
РІШЕННЯ
 
Шоста сесія     VIІ скликання
від 27 жовтня 2016 року
 

 

Про внесення змін та затвердження
в новій редакції Статуту Новоград-Волинського
міськрайонного стоматологічного медичного об'єднання
 
 
           Заслухавши інформацію завідувача сектору охорони здоров’я райдержадміністрації Гусєвої Т.А., про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Новоград-Волинського міськрайонного стоматологічного медичного об'єднання, відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рекомендацій постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада
 
 
 
ВИРІШИЛА:
 
              1. Внести зміни та затвердити в новій редакції Статут Новоград-Волинського міськрайонного стоматологічного медичного об'єднання (додається).
 
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.
 
 
 
 
 
Голова районної ради                                                           Д.В.Рудницький

Про звернення депутатів Новоград-Волинської районної ради до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України та Житомирської обласної державної адміністрації про встановлення світлофорів на вимогу (кнопкових) та облаштування

 trizyb1
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 
 
РІШЕННЯ
 
Шоста сесія     VIІ скликання
від 27жовтня 2016 року
 

 

Про звернення депутатів Новоград-Волинської
районної ради до Кабінету Міністрів України,
Державного агентства автомобільних доріг України та
Житомирської обласної державної адміністрації
про встановлення світлофорів на вимогу (кнопкових)
та облаштування пішохідних переходів в населених
пунктах району на автодорозі Київ-Чоп
 
 
 
 
Відповідно до ст. ст. 43,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рекомендацій постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку. районна рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
         1. Схвалити текст звернення депутатів районної ради до Президента України та Верховної ради України щодо внесення змін до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України та Житомирської обласної державної адміністрації про встановлення світлофорів на вимогу (кнопкових) та облаштування пішохідних переходів в населених пунктах району на автодорозі Київ-Чоп (додається).
 
2. Доручити голові районної ради Рудницькому Д.В. підписати текст звернення.
 
3. Надіслати текст звернення до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України та Житомирської обласної державної адміністрації.
 
 
 

   Голова районної ради                                                    Д.В.Рудницький