Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Що ви знаєте про функцію «Дані для декларації»?

300971251 440998888065929 4714050304522980125 n

Чотири місяці тому НАЗК запустило спеціальну функцію «Дані для декларації» для тих, хто подає декларацію вже не вперше.

Однією з головних переваг цієї функції є можливість уникнути помилок, яких ви припустилися в минулих деклараціях. Функція також надає можливість автоматично звірити з реєстрами дані про об’єкти нерухомості, об’єкти незавершеного будівництва та транспортні засоби, які належать або належали декларанту або які він успадкував, а також наявні обтяження.

Під час війни цей проект набув ще й нового значення. Адже «Дані для декларації» можуть допомогти людям, які через війну були змушені покинути свої домівки та втратили документи на власність.

Що ще вам варто знати про цю функцію та чому вона безумовно зможе допомогти із заповненням декларації розповідаємо далі.

Ви можете одразу перевірити декларацію, яку створили на основі попередньої, з даними, які ви отримаєте після використання функції «Дані для декларації». Так ви зможете уникнути помилок, яких ви можливо припустилися, коли подавали декларацію минулого року;

Для того, щоби вам було зручно, вигляд «Даних для декларації» співпадає з відповідними розділами в декларації. Також ми додали спеціальну можливість копіювати саме ту інформацію, при переносі якої декларанти найчастіше помиляються, а саме: дата, реєстраційний номер та загальна площа об’єктів нерухомості;

«Дані для декларації» — це перший крок до автоматичного заповнення окремих блоків декларації. Більшість посадовців під час опитування для декларантів написали нам, що хотіли б отримати можливість подавати декларацію лише перевіряючи дані, які самостійно підтягувалися б із різних реєстрів. Ця функція є першою сходинкою на шляху до такої автоматизації.

Зверніть увагу, оскільки строк подання декларацій за 2021 рік ще не завершився, для більшості декларантів останньою поданою декларацією, яка пройшла таке порівняння даних, є декларація за 2020 рік. Саме тому “Дані для декларації” містять відомості станом на 31.12.2020 та можуть бути неактуальними для декларації за 2021 рік (станом на 31.12.2021). Також інформація про вашу власність може бути відсутня по декількох причинах, докладніше про які можна прочитати за посиланням: https://bit.ly/3yYhN2m.

Якщо ви хочете поділитися враженнями від використання нової функції, переходьте в наш Telegram-канал, щоб взяти участь в опитуванні: @NAZK_gov_ua.

Джерело: Національне агентство з питань запобігання корупції

Ви тут:Головна Запобігання проявам корупції Нормативні документи НАЗК ІНФО НАЗК Що ви знаєте про функцію «Дані для декларації»?