Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Декларувати допомогу, яку ви збираєте на армію та постраждалих від війни на свій банківський рахунок, не потрібно!

275092191 323667419799077 7559057845367696452 n

В умовах військового стану та збройної агресії російської федерації проти України багато суб’єктів декларування, а також членів їхніх сімей, долучені до збору коштів і майна для потреб Української армії та тих, хто постраждав внаслідок збройної агресії.

Ми дякуємо кожному, хто зараз допомагає армії та громадянам, та маємо їх заспокоїти – декларувати такі кошти не потрібно.

Адже ці гроші не є вашим особистим доходом, а натомість є проявом єдності та згуртованості Українського народу в боротьбі з рашистськими загарбниками.

Адже ці гроші не є особистим доходом суб’єкта декларування або члена його сім’ї, а натомість є проявом єдності та згуртованості українського народу.

Такі кошти не підлягають відображенню в декларації та повідомленні про суттєві зміни у майновому стані.

Дякуємо кожному, хто зараз працює для перемоги України!

Детальне роз’яснення: https://bit.ly/3K35Jj0

Джерело: Національне агентство з питань запобігання корупції

Ви тут:Головна Запобігання проявам корупції Нормативні документи НАЗК ІНФО НАЗК Декларувати допомогу, яку ви збираєте на армію та постраждалих від війни на свій банківський рахунок, не потрібно!