Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Чи потрібно буде декларувати майно, знищене під час війни?

288990208 396454492520369 706225599675269208 n

На жаль, після початку повномасштабного вторгнення рф до України багато хто втратив свої домівки, речі, авто. Серед тих, хто втратив житло, також багато державних службовців та місцевих депутатів, які звертаються до НАЗК із питанням: чи потрібно буде декларувати будинок, який знищили рашисти?

Відповідаємо — якщо ви ще не подали декларацію за минулий рік, то в ній ви вказуєте все ваше майно, яке було станом на 31 грудня 2021 року.

Що стосується декларацій за наступні звітні періоди - все залежатиме від того, чи будуть виключені відомості про таке майно з державних реєстрів.

Так, знищення є однією з підстав припинення права власності.

Проте, якщо відомості про такий об’єкт нерухомості не виключені з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, то його все ж необхідно буде вказати в розділі 3 «Об’єкти нерухомості».

Це ж правило застосовується до знищених транспортних засобів. Вони знімаються з обліку у встановленому законодавством порядку. До зняття з обліку знищеного авто відомості про нього відображаються в розділі 6 «Цінне рухоме майно — транспортні засоби» декларації.

Якщо було знищене цінне рухоме майно чи об’єкт незавершеного будівництва відомості про таке майно не потрібно декларувати.

Повідомлення про суттєві зміни не потрібно подавати через знищення майна.

Для того, щоби дізнатися наявну інформацію про ваше майно в Реєстрах, ви можете скористатися новою функцією в Реєстрі декларацій — «Дані для декларації». Докладніше про цю функцію за посиланням: https://bit.ly/3toN9fg.

Нагадуємо вам, що подавати декларації та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані можна ще 3 місяці після закінчення воєнних дій.

Більше роз’яснень на час війни можна знайти в Базі знань НАЗК: https://bit.ly/38SdDPr.

Джерело: Національне агентство з питань запобігання корупції

Ви тут:Головна Запобігання проявам корупції Нормативні документи НАЗК ІНФО НАЗК Чи потрібно буде декларувати майно, знищене під час війни?