Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Чому варто зареєструватися на курс «Просто про е-декларування» тим, хто вперше подає е-декларацію?

Цього року ви вперше подаєте щорічну е-декларацію? Аби цей процес подання був для вас легким та зрозумілим, радимо переглянути безкоштовний онлайн-курс «Просто про е-декларування». Курс розроблений Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) спільно з платформою Prometheus.

Інформація з курсу допоможе вам знайти відповіді на питання щодо:

- типів декларацій

- отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП);

- реєстрації в Реєстрі декларацій;

- декларування інформації в кожному розділі декларації;

- типових технічних помилок, які можуть виникати під час роботи з Реєстром декларацій.

Попри те, що курс підходить для новачків, для тих хто вже неодноразово подавав декларацію він також буде корисним. Так, курс зокрема містить актуальну інформацію щодо:

- зміни КЕП та email у Реєстрі декларацій;

- типових проблем та помилок при заповненні декларацій;

- особливостей подання декларацій «перед звільненням» та «після звільнення».

Зареєструватися на курс можна за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+SED101+2021_T1/about?fbclid=IwAR1MKS65Ix_FcrulRCNDSS5IFsv9TP3zncLM9sYoKJAdTxC3MtOqWWgMzxg

 

 

 

Ви тут:Головна Запобігання проявам корупції Нормативні документи НАЗК ІНФО НАЗК Чому варто зареєструватися на курс «Просто про е-декларування» тим, хто вперше подає е-декларацію?