Україна
Брониківська сільська рада
Новоград-Волинського району
Житомирської області.
Р І Ш Е Н Н Я
Сьома сесія 7 скликання
від 13 червня 2016 року.
Про справляння плати за землю
по Брониківській сільській раді.
Керуючись ст. ст. 25, пунктами 24,28,34,35 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12,93 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі», пунктом 10.2 статті 10, пунктами 12.3, 12.4 статті 12,статтями 269-271, 273,274,281-287,289 Податкового кодексу України сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Положення про справляння земельного податку в межах та за межами населених пунктів Брониківської сільської ради. (додається).
2. Це рішення набирає чинності з 01 січня 2017 року.
3.Секретарю сільської ради Кривій Тетяні Тимофіївни забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації.
4. Контроль за правильністю обчислення. Повнотою та своєчасністю сплати земельного податку та орендної плати за землю здійснюється Новоград-Волинською ОДПЇ.
Сільський голова Н.Ф.Залевська
Додаток № 1
До рішення сьомої сесії
7 скликання Брониківської сільської ради
Від 13 червня 2016 року.
ПОЛОЖЕННЯ
про справляння земельного податку в межах та за межами населених пунктів Брониківської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області
Положення про справляння земельного податку на території Брониківської сільської ради розроблено відповідно до норм Податкового Кодексу України,з метою визначення порядку справляння земельного податку у сільській раді та є обов»язковим до виконання юридичними та фізичними особами.
1.. Платники земельного податку
1.1. Платниками земельного податку є:
1.1.1. власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);
1.1.2. землекористувачі.
2.. Об’єкти оподаткування земельним податком
2.1. Об’єктами оподаткування земельним податком є:
2.1.1. земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні;
2.1.2. земельні частки (паї), які перебувають у власності.
3. База оподаткування земельним податком
3.1. Базою оподаткування є:
3.1.1. нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.
3.1.2.Рішення щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах населених пунктів сільської ради, офіційно оприлюднюється Брониківською сільською радою до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування нормативно-грошової оцінки земель або змін ( плановий період), В іншому разі норми відповідного рішення застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настав за плановим періодом.
4. Ставки земельного податку.
4.1.Ставки податку за земельні ділянки надані для потреб лісового та водного господарства, які зайняті виробничими , культурно-побутовими, господарськими та іншими будівлями та спорудами та земельні ділянки що відносяться до земель залізничного транспорту справляється у розмірі 3 % від їх нормативно-грошової оцінки.
4.2.Ставка земельного податку на землі водного фонду та лісогосподарського призначення розташованих за межами населених пунктів нормативно-грошову оцінку яких не проведено складає 0.5% від оцінки площі ріллі по області.
4.3.Встановити ставки земельного податку сільськогосподарських угідь для населення у відсотках від їх нормативно-грошової оцінки землі в таких розмірах:
- рілля 0.1% від нормативно-грошової оцінки землі,
- сіножаті 0,1 % від нормативно-грошової оцінки землі,
-пасовища -0.1 % від нормативно-грошової оцінки землі,
- багаторічні насадження – 0.03 % від нормативно-грошової оцінки землі.
4.4.Встановити ставку земельного податку житлової забудови в межах населеного пункту в таких розмірах:
-житлова забудова – 0.03 % від нормативно-грошової оцінки земель.
4.5.Ставки податку на земельні ділянки комерційного призначення 2 % від нормативно-грошової оцінки землі.
4.5.1. встановити ставку земельного податку АЗС «Житомир-Петроль «- 3 % від нормативно-грошової оцінки.
4.6.Ставка земельного податку на земельні ділянки надані для потреб енергетики розташовані в межах населених пунктів у розмірі 3 % від нормативно-грошової оцінки землі.
4.7.Ставка податку за земельні ділянки для організацій, які фінансуються за рахунок державного та місцевого бюджетів нормативно грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі 1 %.
4.8. Ставки земельного податку в межах населеного пункту нормативно грошова оцінка яких проведена встановлюється в розмірі 2%, крім земель зазначених у пунктах 4,3- 4,9.
4.9. Ставки податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання ( крім державної та комунальної власності ) встановлюється у розмірі 5 % від Їх нормативно грошової оцінки за виключенням об’єктів багатоповерхової житлової забудови та земельних ділянок які перебувають у власності закладів освіти, що повністю утримуються за рахунок державного або місцевого бюджетів.
4.10.Земельний податок на земельні ділянки ( крім земель сільськогосподарського призначення) які розташовані за межами населених пунктів, нормативно-грошову оцінку яких не проведено – 5% оцінки одиниці площі ріллі по області.
5. Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб
5.1. Від сплати земельного податку звільняються:
5.1.1. інваліди першої і другої групи;
5.1.2. фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
5.1.3. пенсіонери (за віком);
5.1.4. ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
5.1.5. фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
5.1.6.Учасники АТО та Їх сім»ї.
5.2. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 6.1, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:
5.2.1. для ведення особистого селянського господарства — у розмірі не більш як 2 гектари;
5.2.2. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) — не більш як 0,25 гектара;
5.2.3. для індивідуального дачного будівництва — не більш як 0,10 гектара;
5.2.4. для будівництва індивідуальних гаражів — не більш як 0,01 гектара;
5.2.5. для ведення садівництва — не більш як 0,12 гектара.
5.3. Від сплати податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику єдиного податку четвертої групи.
6. Пільги щодо сплати земельного податку для юридичних осіб
6.1. Від сплати земельного податку звільняються:
6.1. 1. органи місцевого самоврядування;
6.1.2. Заклади культури, охорони здоров’я, Брониківська ЗОШ І-ІІ ступеня, Кропивнянська дільнична ветеринарна лікарня, Новоград-Волинське міжрайонне управління водного господарства та землі міністерства оборони.
6.1.2. оздоровчі заклади громадських організацій інвалідів, реабілітаційні установи громадських організацій інвалідів;
6.1.3. громадські організації інвалідів України, підприємства та організації, які засновані громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій інвалідів і є їх повною власністю, де протягом попереднього календарного місяця кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці.
Зазначені підприємства та організації громадських організацій інвалідів мають право застосовувати цю пільгу за наявності дозволу на право користування такою пільгою, який надається уповноваженим органом відповідно до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".
У разі порушення вимог цієї норми зазначені громадські організації інвалідів, їх підприємства та організації зобов'язані сплатити суми податку за відповідний період, проіндексовані з урахуванням інфляції, а також штрафні санкції згідно із законодавством.
7. Земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванню земельним податком
7.1. Не сплачується земельний податок за:
7.1.1. землі дорожнього господарства автомобільних доріг загального користування — землі під проїзною частиною, узбіччям, земляним полотном, декоративним озелененням, резервами, кюветами, мостами, штучними спорудами, тунелями, транспортними розв’язками, водопропускними спорудами, підпірними стінками, шумовими екранами, очисними спорудами і розташованими в межах смуг відведення іншими дорожніми спорудами та обладнанням, а також землі, що знаходяться за межами смуг відведення, якщо на них розміщені споруди, що забезпечують функціонування автомобільних доріг, а саме:
а) паралельні об’їзні дороги, снігозахисні споруди і насадження, захисні насадження, шумові екрани, очисні споруди;
б) майданчики для стоянки транспорту і відпочинку, склади, гаражі, резервуари для зберігання паливно мастильних матеріалів, комплекси для зважування великогабаритного транспорту, виробничі бази, штучні та інші споруди, що перебувають у державній власності, власності державних підприємств або власності господарських товариств.
7.1.2.Земельні ділянки сільськогосподарських підприємств усіх форм власності та фермерських 9селянських) господарств, зайняті молодими садами, ягідниками та виноградниками до вступу іх у пору плодоношення, а також гібридними насадженнями, генофондовими колекціями та розсадниками багаторічних плодових дерев.
7.1.3. земельні ділянки кладовищ;
7.1.4. земельні ділянки, надані для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення діяльності релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку.
8. Особливості оподаткування земельним податком
8.1. Брониківська сільська рада встановлює ставки земельного податку та пільги щодо земельного податку, що сплачується на території сільської ради та до 25 грудня року, що передує звітному, подає Новоград – Волинській ОДПІ рішення щодо ставок земельного податку та наданих пільг зі сплати земельного податку юридичним та/або фізичним особам.
Нові зміни щодо зазначеної інформації надаються до 1 числа першого місяця кварталу, що настає за звітним кварталом, у якому відбулися зазначені зміни.
8.2. Якщо право на пільгу у платника виникає протягом року, то він звільняється від сплати податку починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому виникло це право. У разі втрати права на пільгу протягом року податок сплачується починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому втрачено це право.
8.3. Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.
Ця норма не поширюється на бюджетні установи у разі надання ними будівель, споруд (їх частин) в тимчасове користування (оренду) іншим бюджетним установам, дошкільним, загальноосвітнім навчальним закладам незалежно від форм власності і джерел фінансування.
9. Податковий період для земельного податку
9.1. Базовим податковим (звітним) періодом для земельного податку є календарний рік.
9.2. Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв'язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).
10. Порядок обчислення земельного податку
10.1. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.
10.2. Платники земельного податку (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають Новоград – Волинській ОДПІ податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового кодексу України, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника земельного податку) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.
10.3. Платник земельного податку має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов'язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.
10.4. За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник земельного податку подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.
У разі зміни протягом року об'єкта та/або бази оподаткування платник земельного податку подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.
10.5. Нарахування фізичним особам сум податку проводиться Новоград – Волинською ОДПІ, яка видає платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку визначеному статтею 58 Податкового кодексу України.
У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником - починаючи з місяця, в якому у нового власника виникло право власності.
У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.
10.6. За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у спільній власності кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується з урахуванням прибудинкової території кожному з таких осіб:
1) у рівних частинах - якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділена в натурі, або одній з таких осіб-власників, визначеній за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;
2) пропорційно належній частці кожної особи - якщо будівля перебуває у спільній частковій власності;
3) пропорційно належній частці кожної особи - якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності і поділена в натурі.
За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у користуванні кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується кожному з них пропорційно тій частині площі будівлі, що знаходиться в їх користуванні, з урахуванням прибудинкової території.
10.7. Юридична особа зменшує податкові зобов'язання із земельного податку на суму пільг, які надаються фізичним особам відповідно до пункту 5 цього Положення за земельні ділянки, що знаходяться у їх власності або постійному користуванні і входять до складу земельних ділянок такої юридичної особи.
11. Строк сплати земельного податку
11.1. Власники землі та землекористувачі, що використовують земельні ділянки на правах постійного користування сплачують земельний податок з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.
У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою земельний податок сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.
11.2. Облік фізичних осіб - платників податку і нарахування відповідних сум проводяться щороку до 1 травня.
11.3. Податкове зобов'язання щодо сплати земельного податку, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.
11.4. Податкове зобов'язання зі сплати земельного податку, визначене у податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами, що використовують земельні ділянки на правах постійного користування за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.
11.5. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
11.6. При переході права власності на будівлю, споруду (їх частину) податок за земельні ділянки, на яких розташовані такі будівлі, споруди (їх частини), з урахуванням прибудинкової території сплачується на загальних підставах з дати державної реєстрації права власності на таку земельну ділянку.
11.7. У разі надання в оренду земельних ділянок (у межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами, податок за площі, що надаються в оренду, обчислюється з дати укладення договору оренди земельної ділянки або з дати укладення договору оренди будівель (їх частин).
11.8. Власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно.
Сільський голова Н.Ф.Залевська
ДОДАТОК 2
до рішення 7 сесії 7 скликання
від 13 червня 2016 року
ПОЛОЖЕННЯ
про оренду земельних ділянок по Брониківській сільській раді
1. Загальні положення
1.1. Положення про оренду земельних ділянок по Брониківській сільській раді та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності, розроблено відповідно до Конституції України, Земельного кодексу України, законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Податкового кодексу України, Закону України “Про оренду землі”.
1.2. Положення розроблено з метою визначення порядку справляння орендної плати за земельні ділянки в населених пунктах сільської ради та встановлення відповідальності за несвоєчасну сплату орендної плати або ухиляння від неї.
1.3. Платником орендної плати є орендар земельної ділянки.
1.4. Об'єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду.
1.5. Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем.
1.6. Орендодавцем земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, Брониківська сільська рада.
1.7. Дія цього Положення поширюється на землі комунальної власності і встановлює три види орендної плати за землю:
- сільськогосподарського призначення;
- несільськогосподарського призначення,
- земельні ділянки, які орендуються під житловою забудовою та дачними будинками.
1.8. Положення регламентує:
- принципи встановлення розміру орендної плати за землю;
- процедуру встановлення розміру орендної плати за землю;
- порядок внесення орендної плати за землю.
1.9. Підставою для укладання договору оренди і набуття права на оренду земельної ділянки є рішення Брониківської сільської ради.
1.10. Договір оренди землі – це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства. Договір оренди землі укладається у письмовій формі і за бажанням однієї із сторін може бути посвідчений нотаріально.
1.11. Договір оренди земельної ділянки набирає чинності після досягнення домовленості з усіх істотних умов, підписання його сторонами, за згодою однієї із сторін, посвідчення у нотаріальному порядку та державної реєстрації.
1.12. Всі витрати пов’язані з оформленням та проведенням державної реєстрації несе орендар.
1.13. Всі договори оренди землі укладати в місячний термін з моменту прийняття рішення Брониківською сільською радою щодо передачі в оренду земельної ділянки. Копія договору оренди землі у п’ятиденний термін після проведення його державної реєстрації подається в ОДПІ.
1.14. Орендована для несільськогосподарського використання земельна ділянка може за згодою орендодавця передаватись в користування іншій особі (суборенда).
1.14.1. Умови договору суборенди земельної ділянки повинні обмежуватись умовами договору оренди земельної ділянки і не суперечити йому. Термін суборенди не може перевищувати строку дії договору оренди земельної ділянки. У разі припинення або розірвання договору оренди чинність договору суборенди земельної ділянки припиняється.
1.14.2. Договір суборенди земельної ділянки підлягає державній реєстрації.
1.14.3. Плата за суборенду земельних ділянок не може перевищувати орендної плати.
2. Принципи встановлення розмірів орендної плати за землю
2.1. Оренда землі – це засноване на договорі строкове, платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідне орендареві для здійснення підприємницької та інших видів діяльності.
2.2. Розмір, форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюється за згодою сторін у договорі оренди та на підставі рішення сесії Брониківської сільської ради (взявши до уваги витяг з нормативно-грошової оцінки земель).
2.3. Юридичним та фізичним особам, за оренду земельних ділянок всіх видів використання подавати розрахунки орендної плати в ОДПІ щорічно в термін до 1 лютого або в п’яти денний термін з моменту реєстрації договору.
3. Порядок сплати орендної плати за землю
3.1. Орендна плата за земельні ділянки справляється виключно у грошовій формі та у строки встановлені Податковим кодексом України.
3.2. За несвоєчасну сплату орендної плати справляється пеня, яка визначається при укладанні договору у розмірі 0,3% суми недоїмки за кожний день прострочки.
4. Відповідальність за невиконання “Положення про оренду земельних ділянок у Брониківській сільській раді та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки”
4.1. У разі невиконання зобов’язань за договором оренди землі сторони несуть відповідальність згідно із Законом та договором.
4.2. У випадку, якщо юридичні та фізичні особи в місячний термін після прийняття рішення Брониківською сільською радою про надання в оренду земельної ділянки не уклали договір її оренди, сільська рада розпочинає претензійно-позовну роботу щодо спонукання до вчинення певних дій, а саме укладання договору оренди землі.
5. Індексація нормативної грошової оцінки земель
5.1. Для визначення розміру орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок, затверджена у встановленому законом порядку
5.2. Нормативна грошова оцінка вказується у договорі оренди та індексується щороку на коефіцієнт індексації, визначений центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, без укладання додаткової угоди.
Сільський голова Н.Ф. Залевська
Додаток 32
до постанови Центральної виборчої комісії
від 11 серпня 2015 року №177
Чергові вибори депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів
25 жовтня 2015 р.
ВІДОМІСТЬ
про передачу членам дільничної виборчої комісії з місцевих виборів виборчих бюлетенів для видачі їх виборцям у приміщенні для голосування
«____» ___________ 2015 року вул. Центральна 22, с. Романівка
Головою дільничної виборчої комісії з місцевих виборів виборчої дільниці
№ 180633 с. Романівка, Новоград – Волинського р-н., Житомирської обл.
Відповідно до частини сьомої статті 77 Закону України «Про місцеві вибори» передала членам дільничної виборчої комісії виборчі бюлетені з виборів депутатів районної ради для голосування в одномандатному виборчому окрузі №___ для видачі їх виборцям у приміщенні для голосування:
№
|
Прізвище, ініціали члена дільничної виборчої комісії
|
Кількість виборчих бюлетенів, переданих члену дільничної виборчої комісії для видачі їх виборцям у приміщенні для голосування
|
Підпис члена дільничної виборчої комісії
|
Кількість невикористаних виборчих бюлетенів, повернутих членом дільничної виборчої комісії
|
цифрами
|
прописом
|
цифрами
|
прописом
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Загальна кількість виборчих бюлетенів, виданих членам дільничної виборчої комісії з місцевих виборів, - ________________________________.
Загальна кількість невикористаних виборчих бюлетенів, повернутих членами дільничної виборчої комісії з місцевих виборів, - ____________________________ .
Голова дільничної виборчої комісії _____________ ________________
МП
Чергові вибори депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів
25 жовтня 2015 р.
ВІДОМІСТЬ
про передачу членам дільничної виборчої комісії з місцевих виборів виборчих бюлетенів для організації голосування за місцем перебування виборців
«____» ___________ 2015 року вул. Центральна 22, с. Романівка
Головою дільничної виборчої комісії з місцевих виборів виборчої дільниці
№ 180633 с. Романівка, Новоград – Волинського р-н., Житомирської обл.
Відповідно до частини сьомої статті 77 Закону України «Про місцеві вибори» передала членам дільничної виборчої комісії виборчі бюлетені з виборів депутатів обласної ради для голосування в одномандатному виборчому окрузі №___ для організації голосування за місцем перебування виборців:
№
|
Прізвище, ініціали члена дільничної виборчої комісії
|
Кількість виборчих бюлетенів, переданих члену дільничної виборчої комісії для видачі їх виборцям у приміщенні для голосування
|
Підпис члена дільничної виборчої комісії
|
Кількість невикористаних виборчих бюлетенів, повернутих членом дільничної виборчої комісії
|
цифрами
|
прописом
|
цифрами
|
прописом
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Загальна кількість виборчих бюлетенів, виданих членам дільничної виборчої комісії з місцевих виборів, - ________________________________.
Загальна кількість невикористаних виборчих бюлетенів, повернутих членами дільничної виборчої комісії з місцевих виборів, - ____________________________ .
Голова дільничної виборчої комісії _____________ ________________
МП