Про стан та запобігання злочинності на території Новоград-Волинського району

trizyb1
 
   
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 
 
РІШЕННЯ
 
 
Четверта сесія   VIІ скликання
від 26 травня 2016 року
 
Про стан та запобігання злочинності
на території Новоград-Волинського району
 
Заслухавши інформацію начальника Новоград-Волинського відділу поліції Рябошапки С.О. про стан та запобігання злочинності на території Новоград-Волинського району, відповідно до ст. 43 Закону України   “Про місцеве самоврядування  в Україні”, рекомендацій постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування, районна рада
 
 
ВИРІШИЛА:
1.Інформацію Новоград-Волинського відділу поліції Рябошапки С.О. про стан та запобігання злочинності на території Новоград-Волинського району взяти до відома.
2.Схвалити текст звернення депутатів районної ради до Міністерства внутрішніх справ України та до головного управління Національної поліції в Житомирській області щодо роботи Новоград-Волинського відділу поліції (додається).
3.Доручити голові районної ради Рудницькому Д.В. підписати текст звернення.
4.Надіслати текст звернення до Міністерства внутрішніх справ України та до головного управління Національної поліції в Житомирській області.
5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
 
 
Голова районної ради                                                         Д. В. Рудницький

 

Ви тут:Головна Документи Проекти рішень Про стан та запобігання злочинності на території Новоград-Волинського району