Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ЗНАЙОМСТВО З ДЕПУТАТОМ: БОРИС БАРАНОВСЬКИЙ: «ВИБОРЦІ ЧЕКАЮТЬ, ЩО ДЕПУТАТ УБОЛІВАТИМЕ ЗА КОЖНУ ГРИВНЮ НА КОРИСТЬ РАЙОНУ»

13119015 982362741879360 7620609132684153693 n
Мешканці Наталівки, знаючи Бориса Олександровича Барановського як людину порядну, ерудовану, обізнану в економіці та промисловості, котра уболіває за долю рідного села, обрали його депутатом районної ради від свого виборчого округу.
Минає шостий місяць роботи новообраного депутатського корпусу. Ми звернулися до Бориса Олександровича, як до народного обранця, з актуальними запитаннями у постійній рубриці «Знайомство з депутатом.
 
БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА:
Борис Олександрович Барановський народився на Уралі – в далекому місті Губаха Пермської області. Батьки – керівники середньої ланки ліспромгоспу. Там він закінчив місцеву восьмирічку, а потім автотранспортний технікум за спеціальністю технік-механік, а згодом його призвали на службу в армію. За цей час батьки переїхали до України в село Наталівка Новоград-Волинського району.
Після закінчення строку служби Борис Барановський працював сім років на Наталівському льонозаводі майстром зміни, начальником котельні, заступником директора льонозаводу. Водночас заочно навчався у технологічному інституті за спеціальністю інженер-механік у м. Кострома, який закінчив досить успішно. У 1987 році він став головним інженером Новоград-Волинської СТО системи «УкрАвто», а в 1991 – очолив СТО «Укрволгатехсервіс». З 2001 року і по нинішній час – директор (засновник) МПП «Новоград-Волинськ Волгатехсервіс». Одружений, має 2 синів.
 
– Борисе Олександровичу, розкажіть, будь ласка, за яких умов Ви приступили до свого депутатства, і яка ситуація в окрузі тепер?
– Літо і початок осені видалися, м’яко кажучи, «гарячими»: у сільській раді зголосилися децентралізуватися з Новоградом-Волинським, і наші думки, і виборців, і керівників села у дечому не зійшлися. Річ у тім, що, на мою думку, тут поспішати не треба. Я передивився усі 159 територіальних громад, створених в Україні, з представниками чималої кількості переговорив по телефону, але на багато питань відповіді так і не одержав.
Залишився ряд питань у мене і після зустрічі, організованою районною радою з німецьким консультантом з питань децентралізації Олівером Еретом. Розповідали нам гарно, однак економічні показники діяльності в умовах децентралізації не було показано в жодній територіальній громаді з шести. Тому прийнято рішення відвідати три територіальних громади наших сусідів і після цього донести до виборців результати ознайомлення і бачення децентралізації у нашої сільської ради. Я не проти таких об’єднань, але треба вивчити все ретельно, проаналізувати кожен пункт угоди, що будуть приймати, аби сільські мешканці не були ні в чому обділені. (Хто буде встановлювати тарифи на воду, податок на нерухомість, який механізм виходу із територіальної громади тощо).
– Які найактуальніші проблеми постали перед Вами, чи вдалося їх вирішити?
– Глобальних проблем, на щастя, немає. Якщо виникають, намагаюсь вникнути досконало, як кажуть, до найменшого гвинтика, і довести до позитивного вирішення. Адже люди виявили таку високу довіру – власне кажучи, вручили мені свої долі. І я повинен виправдати своєю працею цю довіру. Дуже часто мені доводиться пояснювати виборцям про фінансову діяльність нашої сільської ради. Оскільки добре обізнаний з економікою підприємств, то мені у цій сфері усе зрозуміле.
На звернення виборців стараюсь відповідати в найкоротші терміни. Допомагаю їм в оформленні документів, у доставці твердого палива, в ремонті водогону тощо.
Мені дуже хочеться, аби молодь не покидала село, залишалась тут жити і працювати. Тож допомагаю в організації дозвілля. От нещодавно, на честь Дня гідності і свободи, ми вшановували воїнів АТО і організували концерт. У мене, як у музиканта (музика – хобі усього життя), є чимало друзів серед працівників культури міста і району. Тож на моє запрошення вони приїздять у Наталівку (доставку я їм забезпечую) і беруть участь у концертах.
– А чи траплялися у Вас випадки суперечностей, розбіжностей у поглядах щодо вирішення якоїсь проблеми між Вами і виборцями?
– Як кажуть, Бог милував! Мене в селі знають з молодості, тому з виборцями я завжди знаходжу спільну мову й порозуміння.
– Як вважаєте, зменшення кількості депутатів може вплинути на конструктивнішу роботу в сесійній залі?
– Більш ніж переконаний, що кожна сільська територіальна громада повинна мати свого представника в районній раді. Хтось зі сторони не буде так обізнаний з усіма проблемами, як, скажімо, депутат саме зі свого середовища.
– Борисе Олександровичу, кого вважаєте справжнім професіоналом в органах місцевого самоврядування?
– Великий життєвий шлях пройшов і має значний досвід у політиці Франц Вікторович Весельський. Він слідкує за подіями і в Україні, і в рідному районі. Знає багатьох керівників підприємств, організацій, навчальних закладів, народних обранців району і міста. Тож його досвід – тільки на користь нам усім.
Майже тридцять років я знаю директора Новоград-Волинського держлісгоспу Степана Антоновича Нусбаума. Це – високопорядна, інтелігентна людина, досвідчений керівник, принциповий депутат, котрий уже не раз представляв наш район в обласній раді та багато зробив гарних справ для земляків. Ці двоє людей – яскраві представники справжнього професіоналізму депутатської когорти.
– Яке Ваше професійне кредо?
– Воно просте: працелюбність і рух вперед! Здається, пояснювати не треба. Це проявляється в усьому.
– Чи задоволені Ви депутатським корпусом районної ради?
– Відверто кажучи, тридцять відсотків народних обранців – для мене люди нові. Тож давати їм характеристики вважаю неетичним і недоречним. Кожен із них представляє свій виборчий округ, тому виборці чекають, що їхній представник буде діяти, а тим більше – голосувати за ті чи інші рішення відкрито, чесно, справедливо, думаючи про кожну гривню для добробуту району. Ось так я вбачаю і свою місію у депутатському корпусі.
– І останнє запитання: чому Ви балотувалися саме від «Радикальної партії»?
– Ознайомившись з програмою «Радикальної партії» і проаналізувавши виступи депутатів Верховної Ради України І. В. Попова та Голови Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва В. В. Голосюка, я побачив, що багато їхніх заяв співпадають з інтересами підприємців країни. Вони ставлять на чільне місце підтримку підприємств і підприємців.
Хочеться вірити в те, що коли цими питаннями займуться справжні професіонали, які уболівають за долю України – буде ліквідовано корупцію і створено потужну економіку, що забезпечить територіальну цілісність України.
До речі, саме зараз наша партійна організація стала ініціатором створення спілки підприємців району. Над цим і працюю останнім часом. Думаю, нам треба об’єднатися, щоб активніше працювати для людей і підтримувати колег у нашій діяльності.
– Дякуємо за змістовне інтерв’ю і бажаємо успіхів у здійсненні усіх намічених планів.
 
Розмовляла Інна РОМАНЮК.
Ви тут:Головна ЗНАЙОМСТВО З ДЕПУТАТОМ: БОРИС БАРАНОВСЬКИЙ: «ВИБОРЦІ ЧЕКАЮТЬ, ЩО ДЕПУТАТ УБОЛІВАТИМЕ ЗА КОЖНУ ГРИВНЮ НА КОРИСТЬ РАЙОНУ»