Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

РАЙОННА РАДА ПРОДОВЖУЄ ФОРМУВАТИ СКЛАД НАГЛЯДОВОЇ РАДИ

1 03b1c7a3317a3323fd68860f993f54c311
Новоград-Волинська районна рада ініціює створення Наглядової ради при Новоград-Волинському міськрай ТМО та комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району» 
Наглядова рада при Новоград-Волинському міськрай ТМО та комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району»  як постійно діючі колегіальні виборчі консультативно-дорадчі органи будуть створені відповідним рішенням районної ради для забезпечення участі громадян у вирішенні питань охорони здоров’я району, здійснення громадського контролю за діяльністю закладів охорони здоров’я, налагодження ефективної взаємодії цих закладів з громадськістю, врахування громадської думки в роботі. 
До складу Наглядової ради можуть бути обрані представники всіх інститутів громадянського суспільства району. 
Всі члени Наглядової ради здійснюють свою діяльність на громадських засадах без оплати. 
Для тих, хто бажає взяти участь у роботі Наглядової ради при Новоград-Волинському міськрай ТМО та комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району», необхідно до 15.05.2016 р. (включно) подати заяву на ім'я голови районної ради Рудницького Д.В.
До заяви:
- біографічна довідка кандидата;
- інформація про результати діяльності кандидата протягом останніх двох років.
Документи приймаються до 15 травня  2016 року (включно) у каб.№53 з 9.00 до17.00 год. (крім обідньої перерви з 12:00-13:00), що за адресою м. Новоград-Волинський, вул.. Шевченка, 16
Ви тут:Головна РАЙОННА РАДА ПРОДОВЖУЄ ФОРМУВАТИ СКЛАД НАГЛЯДОВОЇ РАДИ