Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ДМИТРО РУДНИЦЬКИЙ НЕ ВТРАЧАЄ МОЖЛИВОСТІ ПІДВИЩИТИ СВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ

img 7977
img 7741
IMG 7850
img 7886
img 7935
img 7959
З метою підвищення професійного рівня голова районної ради Дмитро Рудницький взяв участь у тренінгу для представників органів місцевого самоврядування у Києві, який був організований Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська організація районних та обласних рад».  
Навчання проводили викладачі високих рівнів. Також представники органів місцевого самоврядування мали можливість поспілкуватись з В’ячеславом Негодою, Першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Ви тут:Головна ДМИТРО РУДНИЦЬКИЙ НЕ ВТРАЧАЄ МОЖЛИВОСТІ ПІДВИЩИТИ СВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ