Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ДЕПУТАТИ ВИЗНАЧИЛИ ДАТИ ЧЕТВЕРТОГО ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ VІІ СКЛИКАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ ТА ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

DSCN8793 Копировать
DSCN8751 Копировать
DSCN8754 Копировать
DSCN8762 Копировать
DSCN8768 Копировать
DSCN8774 Копировать
DSCN8783 Копировать
DSCN8800 Копировать
     Відбулась Президія районної ради за участю голів фракцій та постійних комісій районної ради.
    На засіданні визначились з датами проведення постійних комісій та наступної четвертої сесії районної ради. Узгодили перелік питань для розгляду на 4 сесії ( Більш детально з переліком можна ознайомитись в розділі «Розпорядження голови»).
    Гостро в районі стоїть проблема надання медичної допомоги. Депутати запропонували детальніше вивчити це питання на усіх засіданнях постійних комісій та винести на розгляд 4 сесії . Також зауважили, що потрібно терміново створити Наглядову раду при Новоград-Волинському міськрай ТМО та комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району» , яка б давала змогу вести більш детальний контроль за функціонуванням закладів охорони здоров'я. Нагадуємо, що проводиться набір кандидатів до складу Наглядової ради до 15 травня 2016 року.
    Не менш важливим являється питання про стан та запобігання злочинності у районі. Депутатами було запропоновано звернутись до сільских голів за більш детальним роз’ясненням щодо стану злочинності та методам запобігання їй на території селищної, сільських рад.
     Також депутатими вносились пропозиції розглянути звіт про виконання бюджету за І квартал 2016 року, зміни до бюджету на 2016 рік, підготувати план роботи районної ради на ІІ півріччя 2016 року та про затвердження районних програм. Всього напрацьовано 21 питання.
Ви тут:Головна ДЕПУТАТИ ВИЗНАЧИЛИ ДАТИ ЧЕТВЕРТОГО ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ VІІ СКЛИКАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ ТА ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ