Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

БЛИЗЬКО 4 000 ДУБІВ ПОСАДИЛИ ПРАЦІВНИКИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА РАЙОННОЇ РАДИ

IMG 3039201
Сьогодні, 15 квітня, в рамках акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках», працівники Новоград-Волинської райдержадміністрації та районної ради посадили близько 4 тисяч сіянців дубів.
Голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк, його заступник Андрій Подік, заступник голови районної ради Анна Громико, працівники райдержадміністрації та районної ради втретє в цьому році долучилися до Всеукраїнської акції та посадили близько 4 тисячі сіянців дубу на території Новоград-Волинського лісгоспу АПК (на кордоні із Баранівським районом, неподалік від с. Немильня).
Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації
Ви тут:Головна БЛИЗЬКО 4 000 ДУБІВ ПОСАДИЛИ ПРАЦІВНИКИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА РАЙОННОЇ РАДИ