Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

«МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ!»

DSC 0103
DSCN8669 Копировать
DSCN8672 Копировать
DSCN8675 Копировать
DSCN8680 Копировать
DSCN8684 Копировать
DSCN8692 Копировать
DSCN8698 Копировать
DSCN8701 Копировать
DSCN8707 Копировать
DSCN8709 Копировать
DSCN8711 Копировать
DSC 0099

«МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ!» - саме під таким гаслом проходили заходи по посадці лісу на території ДП «Городницького лісгоспу». На території даного лісового господарства працівниками Новоград-Волинської районної ради та райдержадміністрації, а також очільниками району Дмитром Рудницьким, Володимиром Михнюком та їх заступниками було висаджено біля 20 тис. садженців сосни на площі в 4 га. Цього разу акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках» підтримали ще й депутати районної ради, а саме: Михайло Кулявець, Зінаїда Ляхович, Віктор Федорук. Також долучився голова Городницької селищної ради Іван Онищук.

Ви тут:Головна «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ!»