Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

УВАГА ВАКАНСІЯ !

D0B2D0B0D0BAD0B0D0BDD181D196D18F1
         Новоград-Волинська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади радника з питань юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради.
         Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умови оплати праці надається кадровою службою за тел. 5-62-05.
         Основні вимоги до кандидатів
– громадянство України, вища юридична освіта, стаж роботи за фахом   3 роки.
         Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до кадрової служби документи, передбачені постановою Кабінету  Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169 та законодавством України.
         Прийняття документів здійснюється протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кім.53.
Ви тут:Головна УВАГА ВАКАНСІЯ !