Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ЗНАЙОМСТВО З ДЕПУТАТОМ: СЕРГІЙ КОЗАЧЕНКО: «Я НЕ З ТИХ, ХТО ОБІЦЯЄ БАГАТО»

костюченко
Сергій Олександрович Козаченко – депутат районної ради від політичної партії «Опозиційний блок». Він поділився своїми планами на політичне майбутнє і поглядами стосовно покращення рівня життя людей Барвинівського сільського округу для рубрики «Знайомство з депутатом».
Біографічна довідка: Народився 10 березня 1970 року у с. Кисоричі Рівненської області. Закінчив 8 класів місцевої школи. Згодом навчався у технікумі за спеціальністю агроном-меліоратор у м. Себеж Псковської області. Працював у с. Тальки головним агрономом. З 2002 року займається підприємницькою діяльністю.
– Пане Сергію, яку мету переслідували, коли балотувалися у депутати?
– Надійшла пропозиція від представників партії «Опозиційний блок» і я з радістю погодився. Мені імпонують пріоритети цієї політичної сили. Можливо, більшості громадян не сподобається моя відповідь, але економічна ситуація під час правління Януковича мені подобалася більше ніж той безлад, який ми маємо зараз. Так, нам не було легко, але ми не мали такої великої кількості невинних жертв, жили у мирі та спокої у нашій державі. Ми усі так рвемося у Європу. Я там був, і хочу застерегти, що Україні далеко до тієї нестабільності і хабарництва, яке там відбувається. Звісно це вже не та Європа, яка була у 90-і роки. Навіщо нам ті порядки, до яких ми не звикли? Особисто для себе, я нічого позитивного не виніс. Як на мене, наше благополуччя лише з Росією, Білоруссю тощо. Ми – братні народи. Маємо спільну історію, віру, мову. Єдине, що можна запозичити у Європи, це принцип: «Піклування про людину і особистість понад усе». Але це все лише слова. А нам потрібні реальні дії.
– Що хотілося б зробити передусім для свого округу?
– Ні для кого не таємниця, що основною проблемою у с. Тальки є дороги. Крім того, нам потрібен дитячий садочок і школа. Також клуб потрібно окультурити, забезпечити діткам ігрові майданчики. Мені особисто вже вдалося зробити за свої кошти нормальну дорогу у с. Тальківка. Хочу ще зауважити, що я не зустрічався з громадою свого округу ні до виборів, ні після. Оскільки я живу в тій місцевості – знаю усі проблеми і недоліки.
– Якими результатами діяльності на політичній ниві можете поділитися?
– Мені важко діяти самотужки, оскільки я постійно зустрічаю опір з боку керівництва Барвинівської сільської ради і депутатів. І біда у тому, що я не можу зрушити цю систему. Важко впроваджувати якісь реформи, коли немає підтримки. Але я чим зможу, тим допоможу. Побачу, які зрушення будуть протягом цих п’яти років. Якщо все залишитися без змін, я не буду йти на вибори повторно. Я не з тих, хто за традицією обіцяє багато, а потім сидить двадцятий раз поспіль у районній раді та не усвідомлює для чого.
– Які стосунки підтримуєте з колегами-депутатами?
– З депутатами районної ради – стосунки чудові. Приємно, що вони прийняли мене у свою дружню «сім’ю». Мені у цьому плані пощастило, на відміну від депутатів сільської ради.
– Чи є для вас прикладом політична, чи історична особистість, на яку хотілося б рівнятися?
− Так, звісно. Це Богдан Хмельницький. Саме він зв'язав перервану ще в середні віки нитку української державності, і створена ним нова українська держава ввела український народ у «сім'ю» самостійних народів зі своїм власним національним життям. Я ціную чесність та порядність. А брехня, лукавство і незламне бажання обдурити спотворюють відносини у суспільстві. Народ став бідніший, але для наших політиків це норма. Особисто у мене знизилися надходження, а що вже говорити про молодь? Страшно уявити, куди котиться держава. Але, що ми можемо зробити? Ми – звичайні люди, а влада хай думає, як зробити так, щоб не втратити Україну.
Розмовляла Інна РОМАНЮК. Фото автора.
Ви тут:Головна ЗНАЙОМСТВО З ДЕПУТАТОМ: СЕРГІЙ КОЗАЧЕНКО: «Я НЕ З ТИХ, ХТО ОБІЦЯЄ БАГАТО»