Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ПЕРША СЕСІЯ В ФОРМАТІ «ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ»

DSCN8533 Копировать
DSCN8527 Копировать
DSCN8541 Копировать
DSCN8557 Копировать
DSCN8555 Копировать
DSCN8562 Копировать
DSCN8565 Копировать
DSCN8567 Копировать
DSCN8580 Копировать
DSCN8582 Копировать
DSCN8540 Копировать
DSCN8584 Копировать
DSCN8583 Копировать
DSCN8585 Копировать
DSCN8586 Копировать
DSCN8589 Копировать
DSCN8591 Копировать
DSCN8594 Копировать
DSCN8595 Копировать
DSCN8596 Копировать
DSCN8599 Копировать
DSCN8603 Копировать
DSCN8605 Копировать
      29 березня відбулась третя сесія районної ради VІІ скликання. Це перша сесія ради, яка відбулась згідно змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменного голосування. Депутати проводили голосування засвідчуючи свою волю підписом, а не так як раніше підняттям посвідчення депутата.
        На сесії районної ради  гострого обговорення набуло питання «Про стан доріг в районі». Начальника філії  «Новоград-Волинський райавтодор» Олександра Лавренюка  буквально розпинали з усіх сторін за бездіяльність, безініціативність з його сторони щодо ремонту доріг районного значення. Депутати районної ради визнали незадовільною роботу філії «Новоград-Волинський райатодор» ДП «Житомироблавтодор» з питань утримання в належному стані автодоріг у районі. Рекомендували голові райдержадміністрації Володимиру Михнюку, особисто взяти на контроль використання виділених коштів на ремонт доріг: Новоград-Волинський – Ярунь ( від автодороги Васьковичі- Шепетівка до с.Майстрова Воля, з булижною мостовою) та Городниця – Жовтневе – Олевськ (до с. Прихід та підїзд до с.Червона Воля).
       Завдякі плідній та детальній роботі постійних комісій сесію не затягували обговоренням питань, які стосуються внесення змін до районного бюджету.
      Депутати внесли зміни до рішення районної ради від 03 лютого 2016 року «Про харчування дітей в загальноосвітніх закладах району на 2016 рік»,    учні загальноосвітніх шкіл району 5-11 класів зниклих безвісті учасників АТО будуть харчуватись за рахунок районного бюджету.
    Затвердили програму розвитку закладів охорони здоровя  Новоград-Волинського району з надання первинної та вторинної допомоги на 2016-2020 роки, в якій було передбачено  забезпечення медичних працівників безоплатним проїздом до місця роботи в сільську місцевість.
       Відповідним рішенням районної ради депутати затвердили програму матеріально-технічного забезпечення потреб особового складу військових частин польова пошта В2731 та В2803.
      Не оминуло депутатів таке складне й болюче питання, як оптимізація мережі навчальних  закладів району. Так було прийнято рішення щодо реорганізації Киянської ЗОШ І-ІІІ, Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в ЗОШ І-ІІ ступенів, Броницької ЗОШ І-ІІ ступенів у ЗОШ І ступеня.
     Також депутатом районної ради Віктором Федоруком було піднято важливе питання забруднення довкілля ПАТ «Миропільська паперова фабрика» та ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика», яка знаходиться на території Хмельницької області, але забруднює довкілля трьох областей, через які протікає річка Случ: Хмельницьку, Житомирську та Рівненську. Депутати районної ради підтримали колегу та прийняли рішення направити звернення депутатів Новоград-Волинської районної ради Житомирської області щодо забруднення довкілля до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України для сприяння у вирішенні данної проблеми.
Також депутати на 3 сесії районної ради напрацювали ще два звернення:
- щодо порушення прав та законних інтересів громадян в сфері земельних відносин;
- щодо реформування підприємств лісового господарства.
      Третя сесія районної ради була затяжною, але завдяки гарній та злагодженій роботі депутатів  були прийняті важливі для району рішення.
      Результати поіменого голосування можна побачити за посиланням http://zvyagel-rayrada.zt.gov.ua/index.php/dokumenti/rishennia/3-sesiya/poimenne-golosuvannya
     Рішення та програми, які були прийняті на сесії районної ради можна перглянути у розділі Рішення.


Ви тут:Головна ПЕРША СЕСІЯ В ФОРМАТІ «ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ»