Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

У ХОДІ ПІДГОТОВКИ ДО ІІІ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗИДІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

DSCN8520 Копировать
DSCN8511 Копировать
DSCN8512 Копировать
DSCN8514 Копировать
       Вібдулись засідання усіх постійних комісій. І логічним підсумком їх роботи стало засідання Президії районної ради,  24 березня 2016 року.
       На Президії голова районної ради Дмитро Рудницький разом із головами фракцій затвердили остаточний перелік питань, які виноситимуться  на третю сесію районної ради VІІ скликання. Також обговорили процедуру проходження поіменного голосування. 
       Нагадуємо, що 3 сесія районної ради VІІ скликання відбудеться 29 березня 2016 року о 10:00 годині у Великому залі засідань Будинку рад.
Ви тут:Головна У ХОДІ ПІДГОТОВКИ ДО ІІІ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗИДІЯ РАЙОННОЇ РАДИ