Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

DSCN8506 Копировать
DSCN8457 Копировать
DSCN8459 Копировать
DSCN8461 Копировать
DSCN8463 Копировать
DSCN8466 Копировать
DSCN8469 Копировать
DSCN8477 Копировать
DSCN8479 Копировать
DSCN8482 Копировать
DSCN8486 Копировать
DSCN8493 Копировать
DSCN8495 Копировать
DSCN8501 Копировать
     
      23 березня в ході підготовки до чергової третьої сесії районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв'язку під головуванням Миколи Іванюка. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Дмитро Рудницький, голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк, заступник голови районної ради Анна Громико. 

      В ході комісії було розглянуто 6 питань. Депутати заслухали інформації керівників відділів райдержадміністрації про їх діяльність, а також Лучицького сільського голову Олену Кузнець, Гульського сільського голову  Ларису Добровольську, керівника КП «Гульськ-Водоканал» Гульської сільської ради Анатолія Антонюка.
      Новоград-Волинська райдержадміністрація розробила програму матеріально-технічного забезпечення військових частин – польова пошта В2731 (30 окрема механізована бригада) та В2803 (54 розвідувальний батальйон).
       Також розглядалось питання реалізації програми розвитку транспортної інфраструктури та шляхового господарства Новоград-Волинського району на 2016-2020 роки, зокрема проведення капітального ремонту автодороги загального користування Новоград-Волинський- Ярунь та частини автодороги з кам’яного відсіву  Городниця – Жовтневе – Олевськ.
      Олена Розенблат, депутат районної ради, внесла пропозицію для голови районної ради та голови райдержадміністрації надалі працювати з системою  ProZorro (Прозоро), яка, за її словами,  забезпечить прозорість процесу державних закупівель, покращить якість боротьби з корупцією, дасть можливість економити кошти районного бюджету.
       З усіх питань членами постійної комісії прийнято відповідні рекомендації.
 
Ви тут:Головна ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ