Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ТРИВАЮТЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

DSCN8388 Копировать
DSCN8386 Копировать
DSCN8391 Копировать
DSCN8393 Копировать
DSCN8394 Копировать
DSCN8395 Копировать
DSCN8397 Копировать
DSCN8401 Копировать
DSCN8409 Копировать
DSCN8449 Копировать
DSCN8453 Копировать
     У ході підготовки до сесії, 21 березня, за участю голови районної ради Дмитра Рудницького відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді і спорту та соціального захисту населення. Засідання  вів голова постійної комісії Юрій Скрипнюк.
     На розгляд депутатської комісії було винесено 15 питань.
     З них найболючішими виявились питання оптимізації шкіл району, також гостро стоїть проблема наявності та можливості підключення швидкісної мережі Інтернет в сільських школах. 
Відповідно було запропоновано відділу освіти підготувати програму, яка б забезпечувала покращення якості навчання дітей за допомогою доступу до швидкісної мережі Інтернет,
комплектування сучасних мультимедійних класів, або хоча б забезпечення шкіл проекторами та покращення компютеризації класів.
  Розглянуто питання щодо вступу в дію змін до законодавства про поіменне голосування депутатів місцевих рад, відповідно запропонована тимчасова схема голосування, поки встановлюватиметься система "ВІЧЕ", яка дасть можливість достовірно висвітлювати результати. 
     Депутат районної ради Віктор Федорук закликав депутатів підтримати його звернення до голови  Житомирської облдержадміністрації, голови Новоград-Волинської  райдержадміністрації, керівника Держекоінспекції у Житомирській  області про критичноу ситуацію, щодо забруднення довкілля суб’єктами господарювання ТОВ «Понінківська картонно–бумажна фабрика» та ПАТ «Миропольська паперова фабрика».
     На постійної комісії депутати заслухали інформації керівників відділів райдержадміністрації про їхню діяльність.
     З усіх питань членами постійної комісії прийнято відповідні рекомендації.
 
Ви тут:Головна ТРИВАЮТЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ