Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ДЕПУТАТ - СЛУГА НАРОДУ!

DSCN8291 Копировать
DSCN8235 Копировать
DSCN8240 Копировать
DSCN8243 Копировать
DSCN8248 Копировать
DSCN8250 Копировать
DSCN8258 Копировать
DSCN8262 Копировать
DSCN8265 Копировать
DSCN8270 Копировать
DSCN8275 Копировать
DSCN8281 Копировать
DSCN8287 Копировать
DSCN8294 Копировать
        16 березня виконавчий апарат районної ради на чолі із головою Дмитром Рудницьким провели навчання депутатів. До участі були залучені також працівники райдержадміністрації.
Метою даного заходу було навчити «молодих» депутатів працювати із своїми виборцями.
     «Я думаю з сьогоднішнього навчання можна почерпнути дещо нове, чим Ви, шановні депутати, зможете скористатись у своїй роботі. Ми з виконавчим апаратом ради намагались в максимально короткий час втиснути як найбільше корисної та вичерпної для вас інформації» - сказав Дмитро Рудницький. 
 
      Депутатів вчили основам законодавства України, якими вони повинні керуватись у своїй роботі, а саме: основам Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про статус депутатів місцевих рад». Розглядали формування та розподіл бюджету. Роз’яснили принципи земельного законодавства. Розповіли, як правильно заповнювати декларації, адже декларування доходів є обов’язковою умовою для діяльності депутата. Також невід’ємною процедурою в роботі депутата є формування депутатського запиту та депутатського звернення, на чому й зупинились більш детально. 
     Своїм багатолітнім досвідом роботи депутатом районної ради поділився Франц Весельський, який обраний на цю посаду вже не одне скликання, а також був головою районної ради VІ скликання. Франц Вікторович поділився історією утворення районної ради та як протягом цих всіх років змінювались функції та значення депутатства.  Розкрив секрет , як потрапити до будь-якого міністерсва, відомства та поділився золотим правилом роботи: «Не обіцяй чого зробити не можеш, але роби більше ніж обіцяв».
      До навчання приєдналась переважна більшість депутатів районної ради VІІ скликання. Але нажаль й були такі, які не скористались можливістю розширити свої знання.
Ви тут:Головна ДЕПУТАТ - СЛУГА НАРОДУ!