Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

В РАЙОННІЙ РАДІ ПРОВЕДЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

DSCN8374 Копировать
DSCN8370 Копировать
DSCN8378 Копировать
DSCN8382 Копировать
     17 березня в районній раді був проведений конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста виконавчого апарату районної ради.
     Засідання комісії відбулося в депутатській кімнаті Будинку рад.
До участі в конкурсі на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста  документи подав один кандидат - Дьоміна Тетяна Михайлівна
      Комісією на чолі з керуючим справами виконавчого апарату районної ради Русланом Васильовичем Лавренчуком були чітко дотримані всі вимоги згідно Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
     За результатами іспиту та співбесіди, комісія рекомендувала голові районної ради призначити на зазначену вакантну посаду Тетяну Дьоміну.
Ви тут:Головна В РАЙОННІЙ РАДІ ПРОВЕДЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ