Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

В НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКУ НІМЕЦЬКИЙ ЕКСПЕРТ ПОДІЛИВСЯ ДОСВІДОМ ПРОВЕДЕННЯ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

DSCN8201 Копировать
DSCN8171 Копировать
DSCN8177 Копировать
DSCN8179 Копировать
DSCN8185 Копировать
DSCN8193 Копировать
DSCN8198 Копировать
DSCN8217 Копировать
DSCN8229 Копировать
     На Житомирщині розпочалися зустрічі німецького експерта з децентралізації, бургомістра міста Зінген у відставці Олівера Ерета з керівниками районих центрів, селищними, сільськими головами на тему : «Необхідність підтримки реформ децентралізації в Україні».
     Так 15 березня містер Олівер вже вдруге завітав до Новоград-Волинського району з метою поділитися досвідом реформ, проведених у Німеччині.
     У заході взяли участь голова районної ради Дмитро Рудницький, начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради  Світлана Карпінська, заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко селищний, сільські голови, а також депутати та активісти сільських рад.
     На зустрічі гість розповів про процес реформування громад у Німеччині. Але зауважив, що кожна країна має свої особливості й Україна не повинна повністю копіювати досвід європейських країн. Проте є деякі подібні речі, які можна впроваджувати і в Україні.
     «Це є такий крок для України, без якого вона не обійдеться для подальшого функціонування у складі Європейського Союзу. Для Німеччини це також був важкий шлях, виникало багато проблем. Але з часом ми впевнились в тому, що цей крок був вірним і обов’язково потрібно було йти цим шляхом. Адже завдяки проведеній реформі Німеччина сьогодні є потужною країною Європейського Союзу» - сказав експерт.
     Олівер Ерет наголосив, що головною перевагою децентралізації є підвищення якості адміністративних та комунальних послуг, а також стабільний економічний розвиток усіх регіонів.
     Підбиваючи підсумки голова районної ради Дмитро Рудницький підтримав гостя та висловив думку: «Ми, українці, хочемо все продумати. Поки сидимо, думаємо, ми знаходимось на одному місці. Прошу Вас давайте почнемо працювати. Запустимо процес. А далі можливо потрібно буде підкоректувати, то підкоректуємо. Якщо ми сидітимемо і думатимемо, як зробити все ідеально, то це затягнеться на довго і можливо взагалі не почне рухатись. Я розумію, що процес болючий і буде тривати кілька років. Звісно ж будуть помилки. Але не почавши ми їх не побачимо і не зможемо виправити».
     Зустріч пройшла легко, у формі діалогу, були обговорені можливі варіанти об’єднання та проаналізований їх подальший розвиток в тому чи іншому складі.
 
 
Ви тут:Головна В НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКУ НІМЕЦЬКИЙ ЕКСПЕРТ ПОДІЛИВСЯ ДОСВІДОМ ПРОВЕДЕННЯ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ