Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ПОБУВАВ НА БУДІВНИЦТВІ ДИТЯЧОГО САДОЧКА В СЕЛІ ПИЛИПОВИЧІ

DSCN7778 Копировать
DSCN7777 Копировать
DSCN7768 Копировать
DSCN7771 Копировать
DSCN7774 Копировать
DSCN7783 Копировать
Голова районної ради Дмитро Рудницький відвідав будівництво дитячого садочка в селі Пилиповичі. Сільський голова Надія Пафелюк гостинно показала всі напрацьовані моменти, поділилась планами на майбутнє, щодо завершення будівництва. Садочок вже майже готовий до здачи. Дмитро Рудницький повідомив, що постійна комісія районної ради з питань бюджету, комунальної власності, транспорту та зв’язку вирішила винести на сесію питання дофінансування садочка для подальшого завершення капітального ремонту , придбання необхідного інвентарю та проведення благоустрою прилеглої території.
Ви тут:Головна ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ПОБУВАВ НА БУДІВНИЦТВІ ДИТЯЧОГО САДОЧКА В СЕЛІ ПИЛИПОВИЧІ