Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ГОСТРО СТОЇТЬ ПРОБЛЕМА НАЛЕЖНОГО ХАРЧУВАННЯ В ПИЛИПОВИЦЬКІЙ ЗОШ

DSCN7716 Копировать
DSCN7713 Копировать
DSCN7720 Копировать
DSCN7722 Копировать
DSCN7726 Копировать
DSCN7732 Копировать
DSCN7735 Копировать
DSCN7736 Копировать
DSCN7740 Копировать
DSCN7741 Копировать
DSCN7744 Копировать
DSCN7747 Копировать
DSCN7752 Копировать
DSCN7757 Копировать
DSCN7760 Копировать
DSCN7767 Копировать
Скандал, який розгорівся навколо Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів переріс в збори трудового колективу школи із запрошеними предстаниками районної влади, сільського голови, мешканцями села.
На зборах піднімалось питання про умови харчування дітей в школі, кваліфікацію кухаря, відповідно про звільнення директора школи, так як він не може належно керувати персоналом. Також були розгялянуті заяви трудового колективу та учнів школи, які виступили в підтримку директора Віталія Масловського.
Свою думку висловив також голова районної ради Дмитро Рудницький: «Батьки звернулись безпосередньо до мене із заявою про незадовільний стан харчування в шкільній столовій. Я прийняв рішення винести дану заяву на розгляд  постійної комісії районної ради, яка нажаль не відбулась з певних причин. Проте сьогодні в залі присутні члени цієї комісії, депутати районної ради Дмитро Голуб, Іоанна Півоварчук,  Юрій Скрипнюк, Світлана Прищепа. Ніхто не може назвати цю ситуацію приємною. Залишати такий факт без уваги не можливо. Батьки озвучували, що неодноразово звертались до начальника відділу освіти Олександра Антипчука з цією проблемою, але ніякої реакції з його сторони не було. Сьогодні ми повинні розібратись в проблемі, що виникла. Почути дві сторони кофлікту та прийняти відповідне рішення.» Зауважив також: « Повірте, коли в такий складний час ми з головою районної державної адміністрації Володимиром Михнюком шукали можливість харчувати дітей в школах за рахунок районного бюджету, і діти не можуть отримати належне харчування через недобросовісне виконнання обов’язків кухаря, я не можу стояти осторонь.»
Участь в діалозі активно приймали батьки учнів цієї школи. Розповідали  про те, що проводили аналіз меню, умов та гігієни харчування в Ярунській, Великомолодьківській та рідній Пилиповицькій школах. Зазначили, що в рідній школі рівень харчування найнижчий. Привели приклади харчування також і в Суслівській ЗОШ. За словами батьків діти відмовляються їсти в шкільній їдальні. Вимагали негайного звільнення кухаря.
На захист директора школи Віталія Масловського, який очолює цей заклад вжєе понад 20 років, став колектив. Вони охарактуризували керівника з позитивної сторони, як відповідального, чесного, мудрого, який любить свою роботу та створює належні умови для навчання дітей. Також наголосили, що в районі за рейтингом Пилиповицька школи входить в десятку кращих шкіл району.
Панфелюк Надія, Пилиповицький сільський голова, нагадала, що питання про звільненню кухарая вже два роки піднімається на загальних зборах громадян за місцем проживання, поки безрезультатно. Сказала, що дійсно рівень знань учнів на високому рівні, але для результативного навчання діти повинні отримувати гарне харчування.
Очільник зборів трудового колективу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Валентина Андрощук пояснила, що фактів порушень з боку кухаря немає, заяв від батьків в письмовій формі не надходило, тому відділ освіти не може звільнити даного працівника, хіба що вона сама напише заяву на звільнення.
Сама ж кухар не вважає себе винною. Говорить, що добросовісно відноситься до виконання своїх обов’язків. 

 

Ви тут:Головна ГОСТРО СТОЇТЬ ПРОБЛЕМА НАЛЕЖНОГО ХАРЧУВАННЯ В ПИЛИПОВИЦЬКІЙ ЗОШ