Останні новини
-
Створено: 03 березня 2016
Олександр Осінський вперше став працювати на депутатській ниві. Він захищає інтереси мешканців с. Федорівка. Про політичні погляди і плани на майбутнє охоче погодився розповісти нам у рубриці «Знайомство з депутатом».
– Пане Олександре, у районній раді Ви нова людина. Поділіться своєю біографією і скажіть, який фактор вплинув на ваш вибір стати депутатом?
– Перш за все хочу сказати, що народився я у с. Федорівка, де здобув загальну середню освіту в місцевій школі. Маю професійно-технічну освіту, бо навчався у Житомирському будівельному технікумі. Свого часу працював завідувачем клубу, а згодом відкрив власне підприємство, яке на сьогодні займається обробкою лісу. Чому прийняв рішення балотуватися? Мабуть, тому що з 2000 року я є членом ВО «Батьківщина», і варто зазначити, що пріоритети цієї політичні сили мені імпонують, тому я вирішив спробувати зробити щось корисне для своїх людей.
– Які стосунки підтримуєте з депутатами?
– Звісно, намагаюсь співпрацювати з усіма народними обранцями, не лише зі «своїми», а й з представниками інших політичних сил. Ми маємо спільну мету – зробити все для того, щоб люди не пошкодували про свій вибір і вірили у те, що навіть у нас на місці можна, при бажанні, досягнути певних результатів. А для цього потрібно менш досвідченим консультуватися з тими депутатами, які вже не перше скликання працюють задля людей.
– На кого з відомих політиків хотілося б рівнятись?
– Немає ідеальних людей, а політиків тим паче. Хтось гарно обіцяє, інший виглядає харизматично, а люди сліпо вірять, не знаючи, чи варто людині займати цю посаду. Потрібно змінювати себе і думати про те, як ти дивитимешся в очі людям і потім звітуватимеш про свою роботу. Мене обрали громадяни, які знають, що я відповідальна і працелюбна людина. Мій батько 5 скликань був сільським головою, тому наша родина заробила певний авторитет серед односельчан.
– Що особисто збираєтеся зробити для людей свого округу?
– Велика проблема у нас із дорогами. Але це не так легко вирішити, бо ні для кого не секрет, що все у нас вирішують фінанси. Але я буду докладати зусиль, щоб знайти кошти на втілення задуманого. Є в нас у селі садочок, на функціонування якого були затрачені певні сили, і я безпосередньо теж підтримував цей проект. Планів багато, але на все не вистачає часу. Адже депутатство і робота потребують моральних і фізичних затрат, а хочеться приділити час дружині та дітям. Але я знав, куди йду, тому відчуваю себе у потрібному місці. Хоча дехто навіть заздрить, що я є представником влади. Але нікого не засуджую, бо, мабуть, сам би так вважав. Як у народі кажуть: «Добре там, де нас нема».
– Як Ви оцінюєте політику Верховної Ради України, і як особисто бачите вихід з політичної кризи?
– Складається враження, що вони дійсно не знають чого хочуть. Це така собі безвідповідальність. Адже влада – для народу, а не навпаки. Мабуть усвідомили, що не готові працювати, адже те, що ми бачимо –
хаос, дестабілізація... Як на мене, потрібно відкинути свої особисті принципи, а подумати про людей і рухатися далі. Потрібно у всьому знаходити компроміс, помізкувати над тим, як дійсно виправити ситуацію. Якщо це їм не до снаги – сумно і образливо, що у нашої країни таке обличчя. Ми не будемо брати з них приклад, а працюватимемо тут і віритимемо у краще.
– Якими якостями повинен володіти депутат, щоб його поважали як колеги, так і люди?
– Вміти насамперед слухати і спілкуватися. Для цього не потрібно бути професійним психологом, а вчитися простої людяності, щоб людина саме у вас знайшла підтримку і надію. Ставитися до кожного, як до своєї найріднішої людини, тоді буде все в порядку. А своїм колегам я бажаю терпіння і справедливості у важливих рішеннях і вчинках.
Розмовляла Інна РОМАНЮК.