Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ДОЛУЧИСЬ ДО РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ В ОБЛАСТІ

бізнес Копировать

     Департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА запрошує до співпраці суб’єктів малого і середнього підприємництва, громадські організації та об’єднання підприємців.

     В рамках реалізації заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Житомирській області на 2015-2016 роки пропонується розробити та подати проекти, спрямовані на створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва, забезпечення його конкурентоспроможності, підвищення ролі у вирішенні завдань соціально-економічного розвитку області, навчання незайнятого населення основам підприємництва, у тому числі військовослужбовців, звільнених у запас (учасників АТО), жінок, залучення до підприємницької діяльності молоді тощо.

     Комплексну програму розвитку малого і середнього підприємництва в Житомирській області на 2015-2016 роки можна переглянути тут.

     При відборі для фінансування проектів будуть враховуватися:

  • соціальна орієнтованість проекту;
  • економічна ефективність;
  • інноваційна складова;
  • відповідність заходам Комплексної програми.

     Розроблені проекти надавати в паперовому вигляді на адресу: 10014, м. Житомир вул. Мала Бердичівська, 25 (департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації) та в електронному вигляді: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ви тут:Головна ДОЛУЧИСЬ ДО РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ В ОБЛАСТІ