Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ЗНАЙОМСТВО З ДЕПУТАТОМ: ЮРІЙ СКРИПНЮК: "ВІРЮ В ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ"

Скрипнюк Копировать 2

Юрій Олексійович Скрипнюк працює методистом районного 

методичного центру. За час своєї педагогічної діяльності виявив ґрунтовну професійну компетентність, ініціативу, творчість, має методичні напрацювання. 
У 2012 році був нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Але сьогодні він ще й депутат Новоград-Волинської районної ради по округу №11, тому вирішив ознайомити читачів зі своєю біографією, давши перше у своєму житті інтерв’ю.
– Юрію Олексійовичу, розкажіть звідки Ви родом, де здобували освіту і встигли набути досвіду?
– Народився я у селі Кикова Новоград-Волинського району у сім’ї колгоспників. До 1988 року навчався у Киківській загальноосвітній школі. Після закінчення вступив до Коростишівського педагогічного училища за спеціальністю «Вчитель трудового навчання і креслення». У 1992 році був призваний до лав Збройних сил України. Під час служби навчав водіїв-механіків керувати бойовою технікою. З 1994 по 1999 роки навчався у Рівненському педагогічному університеті й отримав кваліфікацію вчителя фізики і трудового навчання. Працював учителем у Немильнянській загальноосвітній школі, де і працюю нині. Крім того, із 2006 року знайшов себе у професії методиста районного методичного центру відділу освіти Новоград-Волинської райдержадміністрації.
– З чого почалася Ваша політична 
діяльність? І навіщо взагалі педагогу статус депутата?
– Хочу зазначити, що я вже більше десяти років у партії «Батьківщина», майже з самого початку її заснування. Мені імпонують ті погляди, які впроваджує ця політична сила, тому я повністю підтримую її стратегію і бачення.
– З Ваших слів, логічно напрошується 
питання – Ви будете відстоювати інтереси партії чи все-таки людей?
– Однозначно, що люди для мене на першому місці, бо вибір був саме за ними. Нас обирають, бо довіряють, тому ми просто зобов’язані робити все можливе для блага народу. Мені подобається те, що завдання партії й інтереси виборців не суперечать одне одному. Я б не відстоював ту силу, яка проти людей. Задля стабільності й справедливості потрібно завжди дослухатися до людей.
– Чи знайомі Вам проблеми Вашого округу? Що хотілося б зробити найближчим часом?
– Будь-яке прохання людей стосовно покращення рівня життя буде вирішуватися, і я буду відстоювати їх перед різними інстанціями. Мене обрали два села – 
Кикова і Немильня. Кожне з них має свою специфіку розташування. Хотілося б покращити дороги, і у цьому напрямку я докладу максим зусиль. Велике бажання зараз спрямувати зусилля на воїнів АТО, наприклад, вирішити земельні питання, надати медичну допомогу.
– А вам не складно буде поєднувати 
педагогічну і депутатську діяльність?
– Учителю притаманні уособлення різних рис і занять, щоб вирішувати проблеми певного рівня складності. Не думаю, що це заважає, навпаки – допомагає, адже все приходить із досвідом. А, взагалі, я керуюсь принципом – працювати не покладаючи рук. Я оптиміст, тому вірю в позитивні зміни і в те, що наша країна стане стабільною й закінчиться безлад, бо ми, українці, – найкращі люди.
Розмовляла Інна РОМАНЮК.
Ви тут:Головна ЗНАЙОМСТВО З ДЕПУТАТОМ: ЮРІЙ СКРИПНЮК: "ВІРЮ В ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ"