Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ЗНАЙОМСТВО З ДЕПУТАТОМ: ДМИТРО ГОЛУБ: «ПРО ЛЮДИНУ, ЯКА ПРАЦЮЄ, СВІДЧАТЬ ВЧИНКИ…»

Голуб1 Копировать1

Його добре знають у районі як доброзичливу і відповідальну людину. Пропонуємо читачам ближче познайомитися з народним обранцем Дмитром Голубом у нашій постійній рубриці «Знайомство з депутатом».
– Дмитре Анатолійовичу, що Вас мотивувало обрати депутатську діяльність?
– Насамперед хочу сказати, що я народився у Новограді-Волинському. Навчався у ЗОШ № 2, а після закінчення почав працювати начальником служби охорони у місті. Потому вступив на заочне відділення до Рогачівського аграрного технікуму, а згодом присвятив себе підприємницькій діяльності, чим і займаюсь зараз. Також з 2007 р. займаю посаду віце-президента клубу «Євро-бокс». Хочу зазначити, що моє дитинство пройшло у селі Миколаївка. Я вдячний своїм батькам, які прищепили мені моральні принципи, виховали мене як справжнього громадянина, і вклали у мене всю свою любов і сили. Проживаючи в Миколаївці, я мав можливість спостерігати, що, на превеликий жаль, не відбувається кардинальних змін. Тепер – це мій виборчий округ і я просто зобов’язаний взяти на себе відповідальність за тих людей, з якими я зростав, і які тепер потребують моєї допомоги.
– Побутує думка, що обираючи людей від партії «Блок Петра 
Порошенка», вони ризикують тим, що Президент буде брати все під свій контроль, бо тепер є на кого опиратися. 
У будь-якому разі людину асоціюють з політичною силою та її лідером. Яка Ваша думка з цього приводу?
– Усім слід усвідомити, що нас обирає народ, а партія всього лише об’єднує навколо себе людей зі схожими поглядами і амбіціями. А Президент – це і є обличчя нашого народу. Людям завжди хочеться когось критикувати і висміювати, що ми часто спостерігаємо з екрану телевізора. Хоча не усвідомлюємо, що, відверто кажучи, сміємося самі з себе, бо держава – це люди.
– Як професійні навички і дисципліна допомагають Вам?
– Як на мене, то людина нічого не досягне пустими розмовами. Мені імпонують ті люди, які знають, чого вони хочуть від життя і осмислюють те, що знаходяться у потрібному місці. Давати критичну оцінку і намагатися щось довести у змозі лише ті люди, у кого за плечима вже є певний досвід. Я дотримуюсь саме таких принципів. І кожному з нас, свідомому громадянину, необхідно, прокидаючись щоранку, ставити питання: що я можу зробити для країни? Особисто я знаю де знаходжусь, і які мої обов’язки перед людьми, які довірили мені свої голоси. Також я маю сформовану команду, яка допомагає втілювати усі плани й задуми.
– З якою політичною силою співпрацюватимете? Адже, 
як кажуть, сам у полі не воїн...
– Приналежність до партії немає значення, головне – знайти однодумців. Так, нам усім необхідно дбати про інтереси людей, тому воювати не слід, але відстоювати свою точку зору необхідно без усіляких чвар, висловлювати конструктивні зауваження і намагатися в усьому дійти консенсусу.
– Було б непогано, щоби кожен депутат звітував перед 
виборцями про роботу. Чи будете дотримуватися Ви такого принципу?
– Я відкритий для спілкування і думаю, що всі, кому я допомагаю, й так помічають мою роботу. Найкращий звіт – слова вдячності від людей, які неодноразово оприлюднюють мою роботу в письмовому вигляді на сторінках газет. Знову зауважу, що про людину, яка працює, свідчать вчинки, а не пусті балачки.
– Які є перші результати Вашої діяльності як народного обранця? І що плануєте втілити у найближчому майбутньому?
– Зараз допомагаю Варварівській школі, особливо підтримую спортивну галузь для того, щоб діти розвивалися і вели активний спосіб життя. До мене звертаються безпосередньо мешканці села, тому намагаюсь діяти миттєво, вирішувати усі проблемні питання. На майбутнє планую зробити громадську організацію на базі розвитку юних молодих особистостей, підтримувати обдарованих дітей. Загалом, по своєму округу, маю на меті сприяти залученню населення до праці. Особливо тривожить те, що наші громадяни шукають щастя «в чарці», а хочеться, все-таки мати здорову і працьовиту націю. Крім того, планую вирішити проблему зі збутом продукції, щоб наш якісний товар визначався попитом і реалізовувався.
– Чи є у Вашому житті особистість, яка є для Вас прикладом?
– Не потрібно комусь уподібнюватись, а працювати самому на перспективу, виховувати себе як особистість і бачити в людині лише хороше. А рівнятися на когось... Навіщо? Адже ніхто з нас не ідеальний, зі своїми проблемами і недоліками.
– Як оцінюєте роботу депутатського корпусу? Які Ваші 
побажання для колег-депутатів?
– Поки що важко дати якусь конкретну оцінку. Багато нових облич з’явилося у раді, особливо молоді. Сподіваюсь, що вони дійсно зможуть багато чого змінити, якщо будуть чесними і відповідальними. Бажаю їм натхнення і здоров’я, бо депутат – це не та людина, яка має формально виконувати свої обов’язки. Це має бути політик зі свіжими ідеями і поглядами на життя. І головне – вірно служити на депутатській ниві. Ще раз хочу зазначити, що нам здається все таким легким і чудовим, а коли зануритись глибше – це дійсно тягар відповідальності, який людина має нести на благо своєї країни.
Розмовляла Інна РОМАНЮК.
Ви тут:Головна ЗНАЙОМСТВО З ДЕПУТАТОМ: ДМИТРО ГОЛУБ: «ПРО ЛЮДИНУ, ЯКА ПРАЦЮЄ, СВІДЧАТЬ ВЧИНКИ…»