Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

145 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

DSCN7663 Копировать
25 лютого 2016 року минає 145 років від дня народження Лариси Петрівни Косач-Квітки – Лесі Українки. Вона – найславніша українська поетеса, послідовний та енергійний борець за згуртування українського народу, за його консолідацію в політичну націю.
Вшановуючи пам'ять поетеси представники районної влади Дмитро Рудницький та Наталія Даниленко відвідати літературно-меморіальний музей Лесі Українки, здійснили покладання квітів в її дитячій кімнаті.
Ви тут:Головна 145 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ