Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ПРОЙДУТЬ СПІВБЕСІДИ З СЕЛИЩНИМ, СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ

графік Копировать
З метою розвитку району, активізації роботи сільських, селищної рад, згідно доручення голови райдержадміністрації В.Михнюка та голови районної ради Д.Рудницького з 22 лютого 2016 року розпочато цикл співбесід з сільськими, селищним головами за участю заступників голови, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації з питань соціально-економічного розвитку.
З детальним графіком співбесід з сільськими, селищними головами можна ознайомитись нижче.
Ви тут:Головна ПРОЙДУТЬ СПІВБЕСІДИ З СЕЛИЩНИМ, СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ