Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ЗНАЙОМСТВО З ДЕПУТАТОМ: ВАСИЛЬ ГРИЦЕНКО: «МАЮ ЗАВЗЯТТЯ, БАЖАННЯ І СИЛИ»

Гриценко В.І. Копировать2

 


Василь Гриценко – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики й інформатики Повчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Його добре знають вчителі, заступники директорів із виховної роботи району. Результати педагогічної, організаційної, управлінської діяльності вчителя відзначені грамотами районного відділу освіти, обласного управління освіти і науки та Міністерства освіти і науки України. А сьогодні він є депутатом районної ради від політичної партії ВО «Батьківщина». Поділитися своїми планами на майбутнє вирішив для нашої постійної рубрики «Знайомство з депутатом»

– Василю Івановичу, у районній раді Ви нова людина, поділіться трішки своєю біографією?
– Народився у с. Піщів Новоград-Волинського району Житомирської області. Там закінчив школу і згодом вступив до Житомирського педагогічного інституту імені Івана Франка на фізико-математичний факультет. Провчившись рік, мене призвали на військову службу. Був у Прибалтиці та Німеччині, а через півтора року знову повернувся на навчання. Але, вже на 5 курсі мені запропонували вчителювати у Повчинській школі де і працюю до цього часу.
– Що спонукало Вас стати депутатом? Не важко буде 
поєднувати професію вчителя і політичну діяльність?
– У час напруженої ситуації в країні ніхто не залишається осторонь. У кожного з нас сформувалася певна суспільна думка, яку ми всі прагнемо відстоювати. Я відчув, що теж можу бути корисним і маю можливість допомогти своїй громаді у вирішенні певних питань. Від партії ВО «Батьківщина» надійшла пропозиція зареєструватися на вибори і я погодився, оскільки вже понад 10 років є членом цієї політичної сили. Чому? Тому що з багатьох питань у нас є спільні пріоритети і погляди стосовно того, як покращити життя наших людей. Адже ми живемо в такий час, що більшість корисних реформ гальмуються, відбувається підвищення тарифів, процвітає хабарництво та накопичується безліч інших питань, які неможливо вирішити. Я не вважаю, що депутатство заважатиме у педагогічній діяльності. Навпаки – це можливість не сидіти на місці, а бути активним і робити щось для наших людей. Тим більше завзяття, бажання і сили для цього є.
– Чи співпадають інтереси партії з Вашими особистими пріоритетами?
– Хочу зазначити, що я завжди на боці громади. Я відстоюю інтереси виборців сіл Повчино і Калинівка, які довірили мені свої голоси, за що я їм дуже вдячний. Варто зауважити, що невирішених питань накопичилося багато, починаючи із освіти. Я вже подавав запит до районної ради щодо виділення коштів на капітальний ремонт фасаду Повчинської школи, даху і окремих кабінетів. Коли вперше опинився у цьому селі, був вражений, що господарство було досить на високому рівні, а зараз є над чим працювати.
– Чого вже вдалося досягти, будучи в статусі народного обранця, і що у Ваших силах зробити в найближчий період?
– Як я вже відмітив – вирішити питання фінансування школи. Саме через відсутність коштів призупинено вирішення питання відкриття в Повчинській ЗОШ дошкільного навчального закладу з короткотривалим перебуванням дітей. Особливо людей хвилюють проблеми закриття шкіл, бо це – велика втрата для дітей, батьків, всієї громади. Мешканці с. Жеребилівка зверталися до районної ради стосовно збереження функціонування школи, але рішенням більшості депутатів її діяльність була припинена. Досить актуальними залишаються питання, пов’язані з ремонтом доріг, збереженням краси й чистоти довкілля, створенням робочих місць для молоді тощо. Крім того, є багато одиноких і немічних людей, які потребують підтримки. Тішить те, що спільними зусиллями депутатів вдалося на цей рік проголосувати за проект, що стосується фінансування на харчування дітей 1-4 класів, відшкодування вчителям коштів за добові та проїзд на курси перепідготовки. Прикро, що на державному рівні ми не маємо фінансування для людей із особливими потребами, одиноких матерів, а все переклали на бюджет району. Але ми, як народні обранці, звертаємось за допомогою до керівництва країни, з надією бути почутими. Я не вірю у зміни за один день. Але сподіваюся на краще, і буду докладати зусиль. Намагаюся завжди крокувати вперед задля досягнення кращих результатів.
Розмовляла Інна РОМАНЮК.
Ви тут:Головна ЗНАЙОМСТВО З ДЕПУТАТОМ: ВАСИЛЬ ГРИЦЕНКО: «МАЮ ЗАВЗЯТТЯ, БАЖАННЯ І СИЛИ»