Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

НЕБЕСНА СОТНЯ – ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

DSC 5657
DSC 5667
DSC 5671
DSC 5676
DSC 5686
DSC 5694
DSC 5697
DSC 5704
DSC 5710

   Цими лютневими днями жителі Новоград-Волинського району, як і всієї країни, вшановують подвиг учасників Революції  Гідності та  пам’ять Героїв Небесної Сотні, які в листопаді 2013 року - лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору. 19 лютого у селі Пилиповичі на Батьківщині загиблого на майдані Олександра Балюка відбувся мітинг-реквієм і покладання квітів та запалення свічки до дошки Небесної Сотні. Керівництво району вшанувало пам'ять загиблого хвилиною мовчання.
   «Лютий 2014 року змінив історію України. За право жити на своїй землі, українці заплатили  життям своїх синів. Але герої не вмирають!  І їхній подвиг живе у пам’яті кожного українця. Вони завжди будуть в наших серцях. Слава Україні! Героям Слава! Слава Небесній Сотні!» зі словами вдячності та закликом пам'ятати про Героїв виступила заступник голови районної ради Анна Громико.
   «Слова Гімну України стали пророчими, ми маємо пишатися Героями, маємо пам'ятати їх подвиг, завдяки їм ми живі. Їх відвага та сміливість довели, що ми маємо бути згуртованими і разом іти до мети, заради процвітання нашої держави. Щиро бажаю нам усім добра, злагоди та процвітання.» з найкращими побажаннями виступила заступник голови районної державної адміністрації Наталія Даниленко.
    «Герої, що загинули заради нас безумовно увійшли в історію, їх подвиг не залишає байдужим. Я щиро вірю, що вони дивляться на нас з небес, за нашим ставленням до них, пам'ять про них має пройти через роки, бережімо їх славу та подвиг, вони поклали заради нас своє життя!» від усього старшого покоління закликав голова районної ради ветеранів Петро Фатенко.
   Голова Пилиповицької сільської ради Надія Панфелюк зауважила наскільки важливою була ідея кожного загблого, вона була більшою за життя. «Кожен з Героїв любив життя і прагнув кращого, ніхто не побоявся загинути заради країни, подивіться на фото,- кожен посміхається і ми дякуємо їм за подвиг, за сміливість»
   Олександр Балюк поклав своє життя заради нашого майбутнього, в свої неповні 40 років він мав ідеї в які щиро вірив, і йшов до своєї мети. Дуже шкода, що на заході не були присутні батьки Олександра, дуже хотілося виразити їм свої слова вдячності та низько вклонитися.
   Вшанували вокальними виступами загиблих Анна Янчук, піснею «Мальви» та гурт «Чарівниці» з піснею «Мамо, не плач».
   Герої живуть доти, доки не згасає про них пам'ять. Кожен залишиться в наших серцях, тож схилімо голови перед подвигом Героїв Небесної Сотні і пронесемо пам'ять про них через життя.

 

Ви тут:Головна НЕБЕСНА СОТНЯ – ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!