Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

DSCN7609 Копировать

     Під керівництвом  голови районної ради Дмитра Рудницького
 18.02.2016 року відбулося засідання Президії районної ради. Обговорено питання які запропоновані на розгляд третьої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться  29 березня 2016 року о 10 годині в залі засідань Будинку рад.
А також визначено графік засідань постійних комісій районної ради:
- 23.02.2016.р. о 10.00 - засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення;
- 26.02.2016 р. о 10:00 - засідання постійної комісії з питань АПК, регулювання земльних відносин, екології та використання природних ресурсів;
- 01.03.2016 р. о 10:00 - засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв'язку.
     Детальніше з переліком питань можна ознайомитись в розділі "Розпорядження"
Ви тут:Головна ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ