Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

АНЖЕЛІКА ЛАБУНСЬКА: ДУПУТАТИ ПОВИННІ НЕУХИЛЬНО ДОТРИМУВАТИСЯ ЗАКОНОДАВСТВА

001
     Голова обласної ради Анжеліка Лабунська під час наради з міськими головами та головами районних рад поінформувала, що з 23 лютого набувають чинності зміни до Закону «Про місцеве самоврядування в Україні». Відтепер на сесіях рад рішення прийматимуть відкритим поіменним голосуванням і вони підлягають обов’язковому оприлюдненню та розміщенню на офіційному веб-сайті відповідної ради.
    Однак, як зазначила голова обласної ради, на сьогодні реалізувати нововведення доволі складно, оскільки деякі ради не мають навіть офіційних сайтів. Та попри це депутати повинні неухильно дотримуватися законодавства.
    Анжеліка Лабунська висловила сподівання, що впродовж цього року обласній раді вдасться знайти та виділити кошти на впровадження в усіх районних радах електронних систем голосування. Поки що доведеться вирішувати це питання за одним із двох можливих варіантів.
     «На сесію готувати кожне питання зі списком депутатів, де вони власноруч зазначатимуть своє волевиявлення. Другий варіант – кожному депутату поіменно роздавати перелік усіх питань порядку денного, де він особисто ставить позначку про голосування за відповідне питання. Всі ці документи за підписами депутатів зберігати разом із протоколами засідань сесій», – роз’яснила Анжеліка Лабунська.
     Окрім цього, голова обласної ради висловила свою думку стосовно підвищення рівня професійності депутатського корпусу.
     «У районних радах  майже повністю оновлений депутатський корпус. На 75 % оновлена обласна рада. Ми будемо залучати фахівців та проводити навчання, щоб депутати могли професійно здійснювати свої повноваження», – сказала вона.
    Також Анжеліка Лабунська зосередила увагу присутніх на антикорупційному законодавстві у частині конфлікту інтересів і зазначила, що депутати зобов’язані повідомляти раду про його наявність.
     «Аби депутатів не звинувачували у корупції, вони зобов’язані інформувати про те, що на сесію ради винесено питання, яке стосується самого депутата або його родичів, і, відповідно, не брати участь у голосуванні», – наголосила голова обласної ради.
Прес-служба обласної ради
Ви тут:Головна АНЖЕЛІКА ЛАБУНСЬКА: ДУПУТАТИ ПОВИННІ НЕУХИЛЬНО ДОТРИМУВАТИСЯ ЗАКОНОДАВСТВА