Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

В ОБЛАСНІЙ РАДІ ОНОВЛЕНО СКЛАД КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

2rada
3rada
     Голова обласної ради Анжеліка Лабунська 16 лютого провела нараду з міськими головами та головами районних рад, у ході якої одностайно ухвалено рішення про затвердження нового складу Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради.
     Під час наради голова обласної ради звернулася до представників органів місцевого самоврядування із закликом об’єднати зусилля та досвід для вирішення існуючих проблем.
    «Ми сьогодні з вами несемо відповідальність за людей, за громади, які нас обрали. Ми повинні стати єдиним центром впливу на вирішення їхніх проблем. Саме ми відповідаємо за те, що відбувається в громадах, в області і в країні в цілому», - наголосила Анжеліка Лабунська.
     Голова обласної ради запропонувала присутнім проводити виїзні засідання Координаційної ради, аби вже безпосередньо на місцях вирішувати питання та переймати той досвід районних рад, які вони вже мають у своєму арсеналі.
    Також у ході наради було обговорено й низку інших питань. Зокрема, внесення змін  до законодавства щодо проведення сесійних засідань місцевих рад, децентралізацію повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації юридичних та фізичних осіб, про реалізацію інвестиційних програм в області та впровадження законодавства щодо добровільного об’єднання територіальних громад. 
 
Інформаційна служба Житомирської обласної ради.
 
Ви тут:Головна В ОБЛАСНІЙ РАДІ ОНОВЛЕНО СКЛАД КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ