Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ЗІНАЇДА ЛЯХОВИЧ «Я МОЖУ БУТИ КОРИСНОЮ ДЛЯ СВОЇХ ОДНОСЕЛЬЦІВ»

Ляхович зіна
Зінаїда Ляхович – методист районного центру творчості, спорту та туризму учнівської молоді. Має вищу кваліфікаційну категорію, а її вихованці неодноразово перемагали на всеукраїнських і обласних конкурсах з декоративно-прикладної творчості. Сьогодні вона є депутатом районної ради по територіальному виборчому округу № 12. Отож впевнено продовжує рубрику «Знайомство з депутатом».
– Зінаїдо Миколаївно, розкажіть трішки про себе, де народилися, навчалися, раніше працювали?
– Народилася в с. Киянка у сім’ї колгоспників. У 1985 році закінчила Киянську ЗОШ І-ІІІ ст. Згодом навчалася у Бердичівському педагогічному училищі, а в 1987-1991 рр. працювала вихователем у Ярунському дошкільному навчальному закладі. Потому перейшла працювати педагогом-організатором у Стрієвську ЗОШ. Крім того, закінчила Житомирський державний педагогічний університет імені І. Франка, де здобула кваліфікацію вчителя біології, валеології та основ екології. З 2004 року працюю методистом центру творчості, спорту та туризму учнівської молоді відділу освіти Новоград-Волинської РДА.
– Чи знайомі Вам проблеми мешканців Вашого округу? Які плани на найближчий період?
– Мій округ, це село Киянка, в якому я і проживаю, тож добре знаю його проблеми і те, що передусім треба вирішувати. Болючим питанням для нашої громади залишається ремонт дороги та проблема сполучення з містом. Нещодавно нам вже вдалося збільшити кількість рейсових автобусів, а по весні ми будемо працювати над тим, аби зрештою і дорога відповідала нормам, і люди, їдучи киянською дорогою, не тряслися, як на пральній дошці, і не захлиналися в куряві пилу. Не менш важливим є для нас і збереження соціальної інфраструктури на селі, а саме приміщення сільського клубу та його стале функціонування. А ще – школа! Розглядаємо можливість спонсорської допомоги ремонту школи (заміна вікон), підтримувати роботу дитячого садочка. Сподіваюсь на те, що завдяки співпраці й злагодженим діям органів влади, місцевого самоврядування, депутатського корпусу, приватних підприємців буде вирішено немало конкретних питань, які хвилюють мешканців Киянки.
– Якими пріоритетами керуєтесь у професійній діяльності та й загалом у житті?
– При здійсненні своєї діяльності керуюся, насамперед, взаємною повагою і справедливістю. Ціную доброту, людяність, чуйність, розуміння, любов, яка повинна бути на рівні моральних відносин. Якщо ж педагог не має любові, то він не зможе викликати взаємність і довіру в підростаючого покоління.
– Чому вирішили піти у депутати? На Вашу думку, потрібно 
відстоювати інтереси виборців, чи виконувати вказівки партії?
– На мою думку, діяльність партії повинна співпадати з інтересами виборців. Я не пішла в депутати заради політики як великої формації, а стала депутатом районного рівня. А це – покликання служити своїй конкретній територіальній громаді, захищати та відстоювати її інтереси. Я виросла і живу в селі, добре знаю, як там живеться людям, знаю, як інколи важко вирішити питання без підтримки влади. Зараз прийшов час, коли зрозуміла, що, зрештою, і я можу бути корисною для своїх односельців. Тож поряд зі своєю основною професійною діяльністю з'явилось ще одне життєве кредо – працювати для людей! Я вірю, що коли будуть позитивні зміни в селі та в районі, тоді й наша Україна стане заможною та матиме стабільність.
 
Розмовляла Інна РОМАНЮК.
Ви тут:Головна ЗІНАЇДА ЛЯХОВИЧ «Я МОЖУ БУТИ КОРИСНОЮ ДЛЯ СВОЇХ ОДНОСЕЛЬЦІВ»