Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

DSC 0327 Копировать
DSC 0213 Копировать
DSC 0216 Копировать
DSC 0222 Копировать
DSC 0245 Копировать
DSC 0257 Копировать
DSC 0259 Копировать
DSC 0279 Копировать
DSC 0290 Копировать
DSC 0294 Копировать
DSC 0297 Копировать
DSC 0301 Копировать
DSC 0315 Копировать
DSC 0396 Копировать
     Указом Президента України № 180/2004 від 11-го лютого 2004 року, щорічно, 15-го лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – День пам’яті. Саме в цей день, святкують річницю під час якої були виведені радянські війська з Афганістану в 1989 році.
    З нагоди урочистого святкування Дня вшанування учасників бойових дій у м. Новоград-Волинський відбулась урочиста хода від площі Лесі Українки до пам'ятного знаку землякам воїнам-інтернаціоналістам. У заходах вшанування пам’яті прийняли участь керівництво району та міста, члени міськрайонної Спілки ветеранів афганської війни, колишні воїни-афганці, їх родини, військові місцевого гарнізону.
    Біля пам'ятного знаку землякам воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг та покладання квітів. Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та збройним салютом.
    Головою районної державної адміністрації Володимиром Михнюком була вручена ювілейна медаль "25 років виведення військ з Афганістану" Восковецькому Віктору Івановичу.
   Також представники міської влади разом з Юрієм Шевчуком - головою міськрайонної Спілки ветеранів афганської війни вручили медалі під назвою «Пам'ятна медаль ветерану, воїну-інтернаціоналісту» присутнім ветеранам.
   Голова районної ради Дмитро Рудницький подякував ветеранам за їх мужність, висловив слова співчуття сімям загиблих воїнів. Відмітив, що майже через 30 років наші воїни знову достойно виконують свій громадський обов’язок захищаючи цілісність країни в зоні проведення АТО.
 
Фото: Сектору інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю РДА
 
Ви тут:Головна ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ