Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ЧИ ВИРІШАТЬСЯ ПРОБЛЕМИ ЖИТЕЛІВ СТАНЦІЇ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ -2 ?

DSC 0206 Копировать
DSC 0203 Копировать
DSC 0204 Копировать
     Сьогодні відбулась нарада з питань звернення жителів станції Новоград-Волинський – 2. Проблемні питання жителів, які виносились були висвітлені 11 лютого 2016 року в матеріалі  «Жителі станції Новоград-Волинський – 2 можуть залишитись без опалення».
     На нараді були присутні голова районної ради Д.В.Рудницький, голова РДА В.В.Михнюк, начальник відділу містобудування, архітектури та будівництва РДА Т.А.Капустюк, Гульський сільський голова  Л.М.Добровольська, Барвинівський сільський голова М.П.Гордійчук, начальник Кеч О.М.Прищепа, начальник РЕМ О.В.Самчук та жителі будинків.
      В результаті роботи наради було прийнято рішення:
- зобов’язати керівництво Кеч надати відповідні документи на будівлі, в яких проживають люди;.
- створити на базі Гульської сільської ради комісію, щодо обстеження житлових приміщень та інфраструктури поселення , також сільський голова Л.М.Добровольська  повідомила, що Гульська сільська рада може надати дозвіл на прийняття в комунальну властність Гульської територіальної громади житлові приміщення за умови приведення їх в належний технічний стан та вирішення питання індивідуального опалення квартир;
- звернутися до Міністерства оборони України з питання передачі та функціонування  житлових приміщень, які знаходились на балансі розформованої  військової частини.
 
Фото: Сектору інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю РДА
Ви тут:Головна ЧИ ВИРІШАТЬСЯ ПРОБЛЕМИ ЖИТЕЛІВ СТАНЦІЇ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ -2 ?