Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Відбулася І сесія VII скликання

DSC 0036
DSC 0262
DSC 0289
         18 листопада 2015 року відбулася перша сесія районної ради VІІ скликання, де було заслухано інформацію голови районної виборчої комісії Лавринович Л.В. про результати виборів депутатів районної ради, а також розглянуто питання про регламент роботи першої сесії районної ради VІІ скликання, обрання голови районної ради та його заступника. В  роботі сесії також узяли участь депутати районної ради VI скликання, обласні депутати, міський голова Весельський В.Л., перший заступник голови Житомирської ОДА Дмитренко Г.В., голова районної державної адміністрації Михнюк В.В., керівники правоохоронних органів, селищний, сільські голови, керівники установ та організацій району, представники політичних партій та засоби масової інформації.
           По виборах голови районної ради в бюлетень для таємного голосування було внесено 2 кандидатури Рудницький Дмитро Вікторович та Гончарук Віктор Васильович.
 
          Після процедури голосування і підрахунку голосів голова лічильної комісії Михнюк І.В. оголосив результати. Так, із 39 депутатів, які прибули на сесію і голосували, 22 - віддали голоси за Рудницького Дмитра Вікторовича, 12 – за Гончарука Віктора Васильовича, 5 – не підтримали жодного кандидата. Тким чином, головою районної ради було обрано  Рудницького Дмитра Вікторовича, який набрав більше половини голосів депутатів від загального складу районної ради (40), представника організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», який до цього працював заступником голови районної ради.
         По виборах заступника голови районної ради в бюлетень для таємного голосування було внесено кандидатуру Громико Анни Олександрівни. По результатах голосування 25 депутатів віддали свої голоси за Громико А.О., 14 депутатів проголосували «Проти» із 39 депутатів, які брали участь у голосуванні.
         Таким чином, заступником голови районної ради обрано Громико Анну Олександрівну, яка також набрала більше половини голосів від загального складу районної ради (40), представницю від «Радикальної партії Олега Ляшка».
         Після розглянутих питань порядку денного голова ради вніс пропозицію сесію не закривати, а оголосив перерву, щоб узгодити з представниками фракцій всі питання щодо обрання первинних органів ради (постійних комісій, їх складу, президії, регламенту роботи ради і інші питання).
 
Ви тут:Головна Відбулася І сесія VII скликання