Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Про скликання першої сесії новообраної Новоград-Волинської районної ради VII скликання

        Відповідно до постанови Новоград-Волинської районної виборчої комісії №25 від 06.11.2015 року 18 листопада 2015 року о 10 год.00 хв. у приміщенні великої зали засідань Будинку Рад відбудеться перша сесія новообраної Новоград-Волинської районної ради VII скликання.

         Запрошуються новообрані районні депутати, керівники органів виконавчої влади району, представники політичних організацій, засобів масової інформації.

 

     Голова комісії                                                                 Л.В.Лавринович

Ви тут:Головна Про скликання першої сесії новообраної Новоград-Волинської районної ради VII скликання