Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

ГАЗ У БАЛОНАХ – БУДЕ!

Питання постачання населення скрапленим газом у балонах уже півроку турбувало мешканців Новоград-Волинщини. Неодноразово звернення громадян надходили на адресу очільників району, тож і відтягувати з його вирішенням не стали.

Одразу ж після виникнення проблеми за вказівкою голови РДА Володимира Михнюка і заступника голови райради Дмитра Рудницького розпочали тривалий процес, який уже нині знайшов позитивну реалізацію.


На запити і листи керівників району постачальник газу дочірнє підприємство «Пропан» ПАТ «Житомиргаз» відповідало, що ситуація загострилась через те, що з квітня до серпня 2015 року не проводились спецаукціони з купівлі-продажу скрапленого газу для комунально-побутових потреб населення.
Після звернення заступника голови районної ради Дмитра Рудницького до голови ОДА Сергія Машковського проблема зрушила з місця. Уже 7 жовтня ДП «Пропан» повідомило, що на останньому спецаукціоні, який відбувся 24 вересня, підприємство закупило необхідний ресурс скрапленого газу і вже зовсім скоро відновить постачання населення.
На сьогодні процес уже набирає обертів. Як повідомив кеівник апарату райдержадміністрації Михайло Гайдаєнко, ситуацію стабілізували у населених пунктах Кленівської сільради і розпочали розвозити балони у Городницькій селищній, Малоцвілянській сільській радах. Вартість одного балона становить 271 грн.
Нині голова РДА Володимир Михнюк уже направив листи у сільські ради із проханням створити базу споживачів скрапленого газу і їхні потреби.

Шановні громадяни, керівники району просять вас надавати інформацію про свої потреби у скрапленому газі у сільські ради.

За інформацією газети "Лесин край"

Ви тут:Головна ГАЗ У БАЛОНАХ – БУДЕ!