Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Вчора прощались із загиблим військовослужбовцем з села Піщів

DSC 8275
DSC 8280
DSC 8291
DSC 8302
DSC 8305
DSC 8314
DSC 8318
DSC 8325
DSC 8332
DSC 8275

В селі Піщів прощались з патріотом, життя якого забрала війна.

Полюхович Микола Григорович – народився 19 грудня 1977 р., в с. Піщів, Новоград-Волинського району.

Загинув внаслідок нещасного випадку 26 жовтня 2015 р., на загальновійськовому полігоні «Широкий Лан», Миколаївської області.

Під час VI хвилі мобілізації пішов добровольцем у лави ЗСУ та служив у 28-ій окремій механізованій бригаді (смт. Чорноморське Одеська обл.).
В Миколи залишилися мама, Віра Гапонівна та сестра, Надія Григорівна.

Ховали патріота на цвинтарі його рідного села. Проводжати в останню путь Миколу прийшло мало не все село, прибув і голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації Володимир Михнюк, заступник голови районної ради Дмитро Рудницький, які разом із Піщівським сільським головою Павлом Кравчуком висловили співчуття рідним загиблого, його друзям, близьким,- всім, хто прийшов з ним попрощатись.

Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації

Фото Олени Чех, газета «Лесин край»

 

Ви тут:Головна Вчора прощались із загиблим військовослужбовцем з села Піщів