Шановні друзі!

 ЗагривийВітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Звягельської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Звягельщини.

З повагою
Голова Звягельської районної ради                            

   Артур Загривий

Останні новини

Володимир Литвин подарував автомобіль "швидкої" військовим

DSC 0344
DSC 0404
DSC 0355
DSC 0362
DSC 0374
DSC 0389

         26 серпня в міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбулася конференція освітян.

         На конференцію прибули делегації працівників освіти зі всього Новоград-Волинського району.


       Завітали також і високопоставлені гості: народні депутати України Борислав Розенблат та Володимир Литвин, помічник-консультант народного депутата Бориса Тарасюка Микола Іванюк, голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації Володимир Михнюк.

        Після закінчення конференції працівників освіти району, народний депутат України Володимир Литвин передав нашим військовим карету швидкої допомоги. Побажав захисникам, щоб цей медичний транспортний засіб приніс якнайбільшу користь, рятуючи їх життя та здоров'я.

 

 

Ви тут:Головна Володимир Литвин подарував автомобіль "швидкої" військовим